Rungties finalas vyks pirmadienį (rugpjūčio 3 d.), 17.32 val. Lietuvos laiku.

Rytą savo atrankos plaukime anykštėnas užėmė trečią vietą (59,84 sek.), bendroje įskaitoje jis buvo 8-as tarp 76-ių sportininkų ir pateko į pusfinalį.

Greičiausiai už G. Titenį pusfinalyje plaukė tik čempionatų rekordą gerinę britas Adamas Peaty (58,18 sek.) ir Cameronas Van Der Burghas (58,49 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Vyrų 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalio rezultatai:

1. Adam Peaty (D. Britanija) - 58,18 sek.
8. Ross Murdoch (D. Britanija) - 59,75

Sekmadienio rytą 21-erių metų Tadas Duškinas 50 metrų plaukimo peteliške atrankoje nuotolį įveikė per 23,85 sek., pasiekė šio sezono savo geriausią rezultatą, savo plaukime buvo pirmas, o bendroje įskaitoje užėmė 20-ą vietą tarp 82 plaukikų ir į pusfinalį nepateko. Iki išsvajoto šešioliktuko jam pritrūko vos 0,18 sekundės.

Sekmadienio vidurdienį Lietuvos vyrų 4x100 m laivu stiliumi estafetės rinktinė (Simonas Bilis, Mindaugas Sadauskas, Povilas Strazdas ir T. Duškinas) dalyvavo atrankos varžybose, savo plaukime užėmė septintą vietą (3:20,15), o bendroje įskaitoje liko 19-a ir į finalą nepateko.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (76)