Už tai 30-mečiam lietuviui atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo britas Danielis McLay („Fortuneo-Vital Concept“). Jis 195,8 km nuvažiavo per 4 val. 37 min. bei 6 sek. (vid. greitis - 42,396 km/val.).

Antrą ir trečią vietas užėmė Prancūzijos dviratininkai - atitinkamai Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“) ir Yannis Yssaadas („Armee de Terre“).

Lenktynių nugalėtojo laikas įskaitytas 2-30 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš 103 startavusių dviratininkų klasifikuoti 79.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos pranešimo, 2012 metais šias lenktynes Prancūzijoje yra laimėjęs Evaldas Šiškevičius.

P. Šiškevičius lenktynių Lenkijoje baigiamame etape buvo ketvirtas

Lenkijoje baigėsi 24-os tarptautinės daugiadienės dviračių lenktynės „Baltyk–Karkonosze Tour“ (2,2 kategorija), kuriose dalyvavo šeši pirmą sezoną gyvuojančios Lietuvos komandos „Staki–Baltik vairas“ nariai.

Paskutiniame – šeštame – etape ketvirtas finišavo 2014 metų Lietuvos čempionas Paulius Šiškevičius.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, nugalėjo lenkas Maciejus Paterskis („CCC Sprandi Polkowice“). Jis 89,3 km nuvažiavo per 2 val. 26 min. bei 27 sek.

P. Šiškevičius į priekį dar praleido kitą lenką Kamilį Zielinskį („Domin Sport“) ir italą Davidę Pacchiardo („GM Europa Ovini“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-13 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš lietuvių į 30-uką dar pateko Venantas Lašinis. Jis finišavo 29-as (+1 min. 03 sek.).

Vyko ir 11,6 km pavienio starto lenktynės. Nugalėjo lenkas Mateuszas Taciakas („CCC Sprandi Polkowice“) – 25 min. 30 sek.

Geriausiai iš Deivido Vileniškio vadovaujamos „Staki–Baltik vairo“ komandos pasirodė taip pat 22–ejų metų P. Šiškevičius. Jis užėmė 32-ą vietą (+2:48).

Pirmas tris vietas šiose lenktynėse užėmė Lenkijos komandos „CCC Sprandi Polkowice“ nariai. Nugalėtoju tapo M. Taciakas. Antroje vietoje – Maciejus Paterskis (+35 sek.), o trečioje – bulgaras Nikolajus Michailovas (+1:01).

P. Šiškevičius (+3:16) užėmė 18-ą, V. Lašinis (+6:11) – 35-ą, Mykolas Račiūnas (+13:36) – 66-ą, o Martynas Maniušis (+14:35) – 71-ą vietas.

Lenktynėse dar dalyvavo Darijus Džervus ir Gintaras Svetikas, o iš 132 startavusių dviratininkų klasifikuoti 89.

Komandų įskaitoje „Staki–Baltik vairas“ užėmė devintą vietą. Lenktynėse (760 km) dalyvavo 19 komandų iš dešimties šalių.

1999 metais šias lenktynes laimėjo Raimondas Rumšas. Tada jis atstovavo Lenkijos komandai „Mroz“.