Vyrų porine dviviete valtimi plaukę Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris 2000 m nuotolį įveikė per 6:04.56 min. ir liko per žingsnį nuo apdovanojimų pakylos. Praėjusiose planetos pirmenybėse lietuviai tapo vicečempionais.

Aukso medaliais pasipuošė įtikinamai triumfavę kroatai, sidabras atiteko Italijos, o bronza – Australijos duetams.

1.Martinas Sinkovičius ir Valentas SinkovičiusKroatija6:00.52
2.Romano Battisti ir Francesco FossiItalija6:04.42
3.James McRae ir Alexandre BelonogoffAustralija6:04.43
4.Rolandas Maščinskas ir Saulius RitterisLietuva6:04.56
5.Hansas Gruhne ir Stephaasn KruegerisVokietija6:05.02
6.Georgi Bozhilovas ir Kristianas VasivevasBulgarija6:12.31

Po 5 minučių startavo pasaulio čempionės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Nors mūsiškės puikiai startavo ir pirmus 500 m įveikė pirmos, tačiau vėliau ėmė strigti ir į priekį praleido net tris konkurentes bei liko be medalių. Jų laikas - 6:44.06 min.

Čempionėmis tapo Naujosios Zelandijos atstovės, sidabro medalius iškovojo lenkės, bronzą - australės.

1.Fiona Bourke ir Zoe StevensonNaujoji Zelandija6:38.04
2.Magdelena Fularczyk ir Natalija MadajLenkija6:39.36
3.Olympia Aldersey ir Sally KehoeAustralija6:41.71
4.Donata Vištartaitė ir Milda ValčiukaitėLietuva6:44.06
5.Weiwei Zhu ir Yuwei WangKinija6:46.66
6.Meghan O'leary ir Ellen TomekJAV6:47.28

Paskutinis į trasą išplaukė irkluojantis Mindaugas Griškonis. Jis startavo lemiamame vyrų vienviečių valčių 2000 m plaukime ir taip pat liko ketvirtas. 28-erių lietuvio laikas - 6:47.97 min.

Aukso medalį iškovojo čekas, sidabras atiteko Naujosios Zelandijos atstovui, bronza - kubiečiui.

1.Ondrejus SynekasČekija6:37.12
2.Mahe DrysdaleNaujoji Zelandija6:37.85
3.Angelis Fournier RodriguezasKuba6:44.31
4.Mindaugas GriškonisLietuva6:47.97
5.Marcelis HackerisVokietija6:52.02
6.Aleksandras AleksandrovasAzerbaidžanas6:58.21

Sekmadienio popietę B finale (dėl 7-12 vietų) plaukė į geriausiųjų šešetuką nepatekusi Lina Šaltytė. Ji 2000 m nuotolį įveikė per 07:28.230 min., finišavo ketvirta ir bendroje įskaitoje užėmė 10-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)