Fechtuotoja V. Ažukaitė varžybose Suomijoje – 11-a

Savaitgalį Suomijoje vykusiame pasaulio fechtavimo taurės „Satellite“ serijos etapo špagos turnyre lietuvė Viktė Ažukaitė užėmė 11-ą vietą.
Viktė Ažukaitė
© Organizatorių nuotr.

Pirmo etapo šeštoje grupėje keturias kovas iš penkių laimėjusi 20-metė lietuvė pirmame atkrintamų varžybų rate (1/16 finalo) 15:9 nugalėjo estę Gaią-Marianną Salm, bet aštuntfinalyje nusileido dukart Europos čempionei estei Kristinai Kuusk.

Į atkrintamas varžybas pateko ir kitos dvi lietuvės. Paulina Bajorūnaitė šešioliktfinalyje 9:15 pralaimėjo suomei Suvi Lehtonen, o Akvilė Katkovaitė 5:15 nusileido kitai suomei Inkai Mikkilai.

Galutinėje įskaitoje P. Bajorūnaitei atiteko 19-a pozicija, o A. Katkovaitei - 25-a tarp 48-ių dalyvių.

Vyrų špagos rungtyje Lietuvos atstovai iki aštuntfinalio neprasibrovė. Edgaras Dvariškis užėmė 24-ą vietą, Vaidotas Petraitis - 29-ą, Tomas Makarovas - 47-ą, o Jevgenijus Stalmakovas - 72-ą tarp 89-ių sportininkų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Tinklininkės I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Kinijoje dar kartą iškopė į pusfinalį

Puikią formą demonstruojančios lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pateko į Nantonge (Kinija) vykstančio Tarptautinės paplūdimio tinklinio federacijos (FIVB) „World Tour“ serijos turnyro pusfinalį.

Šalies dviračių plento čempionate – E. Strainytės ir I. Konovalovo pergalės tarp veteranų pirmas – R. Rumšas (1)

Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes penktadienį Gargžduose laimėjo Ernesta Strainytė („Kvėdarna“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Ernesta šios rungties šalies čempione tapo pirmą sykį, o Ignatas triumfavo jau septintą kartą.

Plaukikas G. Titenis Italijoje iškovojo bronzos medalį (7)

Italijoje vykstančių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvis Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.

Geriausia Lietuvos paplūdimio tinklinio pora kovos šalies čempionato etape Kaune (1)

Jau šeštadienį Kaune vyks antrasis atsinaujinusio Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato („LTF Open powered by Delfi“) etapas. Joninių rytą tinklinio gerbėjai kviečiami sutikti nuo šalia „Žalgirio“ arenos esančiame paplūdimio tinklinio aikštyne.

E. Petrauskas į Europos čempionato finalą nepateko ir liko su bronzos medaliu (7)

Ukrainoje vykstančiame Europos čempionate Evaldui Petrauskui nepavyko patekti į finalą. Lietuvio žygį pusfinalyje sustabdė anglas Lukas McCormackas.