Europos tradicinės fudokan šotokan karatė čempionate lietuviams - septyni medaliai

(1)
Savaitgalį Italijoje vyko Senojo žemyno tradicinio fudokan šotokan (Fudokan Shotokan) karatė pirmenybės, kuriose dalyvavo daugiau nei 700 dalyvių iš šešiolikos Europos valstybių.
Rytis Bublevičius (kairėje)
© Organizatorių nuotr.

Čempionate dalyvavo ir keturiolikos sportininkų Lietuvos rinktinė, kuri kurie iškovojo 7 medalius - 1 sidabro bei 6 bronzos.

Prizininkai:

sidabras - Vladislavas Bobinas (laisvo stiliaus kumitė rungtis, senjorai (vyresni nei 21 metų), svorio kategorija +90 kg);

bronza - Saulius Ročka (individuali kata rungtis, kadetai (14-15 metų amžiaus grupė);

bronza - Arturas Bobinas (individuali kumitė rungtis, kadetai (14-15 metų amžiaus grupė, iki 70 kg);

bronza - Marius Žemkauskas (kumitė rungtis, jauniai (16-18 metų amžiaus grupė, iki 70 kg);

bronza - Olga Stankevič, Mantė Rimkevičiūtė, Goda O'Connor - komandinė kumitė rungtis (senjorai, vyresnės nei 21 metų amžiaus grupė);

bronza - rinktinės treneris Rytis Bublevičius - kumitė rungtis (senjorai, vyresni nei 21 metų amžiaus grupė).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Krepšininkus „išstūmę“ lengvaatlečiai išsiaiškino Lietuvos čempionus (4)

Lietuvos krepšinio rinktinės pirmoji treniruotė vyko ne ten, kur buvo suplanuota. Palangos stadioną okupavo geriausi šalies lengvaatlečiai, o krepšininkai vietoje treniruotės lauke turėjo tenkintis sporto sale – penktadienį šiame pajūrio mieste baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.

Ilgiausią „Tour de France“ etapą laimėjo norvegas, čempionas paaiškės šeštadienį

104-ųjų prestižinių dviračių lenktynių „Tour de France“ 19-ąjį etapą penktadienį laimėjo norvegas Edvaldas Boassonas Hagenas iš „Dimenson Data“ komandos. Ilgiausią šių metų etapą – 222,5 km – jis įveikė per 5 val. 6 min. 9 sek.

J. Kinderis pateko į Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą

Justinas Kinderis pateko į Minske (Baltarusija) vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą.

Lietuvos stalo tenisininkams – kurčiųjų olimpinių žaidynių bronza (1)

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių vyrų stalo teniso komandų varžybų pusfinalyje penktadienį Lietuvos rinktinė 0-3 pralaimėjo Kinijos ekipai ir pelnė bronzos medalius.

Lietuvos 20-mečių rekordą pagerinęs bėgikas R. Ickys – Europos jaunimo čempionato finale

Lietuvos atstovas Rokas Ickys pateko į Grosete (Italija) vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 110 m barjerinio bėgimo finalą.