Visą Lietuvos komandą sudarė 22 atstovai: Rimantas Inta, Lukas Skikas, Justas Optas, Julius Optas, Andrius Kubilius, Remigijus Šedys, Gintaras Žilinskas, Tomas Miežlaiškis, Valdas Jankauskas, Artūras Balnionis, Vytautas Kekys, Irmantas Bunkus, Matas Valantukevičius Paulius Visockas, Oresta Vaicekauskaitė, Gabija Gintauskaitė, Valerijus Dolgovas, Kęstutis Kasparavičius, Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos (LSKF) prezidentas Rolandas Kubilius, komandos vadovas Algirdas Navickas ir komandos vyr. treneris Alfonsas Špokas bei komandos treneris Antanas Gricius.

Pirmieji savo jėgas Europos čempionate išmėgino sportininkai dalyvavę mėgėjų grupėje, kurie varžėsi kilnodami 24 kg svarsčius. Rimantas Inta (svorio kategorija iki 73 kg) svarsčius išstūmė 100 kartų ir išrovė 150 kartų bei užėmė pirmą vietą. Dalyvaudamas ilgo ciklo rungtyje R. Inta svarsčius iškėlė 61 kartą ir liko antras.

Vytautas Kekys (iki 63 kg) ilgo ciklo rungtyje, svarsčius išstūmė 53 kartus ir taip sau užsitikrino čempiono titulą. Nuo jo neatsiliko ir kolega Irmantas Bunkus (iki 68 kg), kuris ilgo ciklo rungtyje svarsčius išstūmė 67 kartus ir tapo nugalėtoju savo svorio kategorijoje.

Puikų mėgėjų pasirodymą tęsė Tomas Miežlaiškis (virš 95 kg), ilgo ciklo rungtyje svarsčius iškėlęs 87 kartus ir taip užsitikrinęs stipriausiojo vardą. Per žingsnį nuo medalio liko Matas Valantukevičius (iki 85 kg), kuris dvikovės rungtyje svarsčius išstūmė 111 kartų, išrovė 92 kartus ir užėmė ketvirtą vietą.

Mėgėjų grupės pasirodymą užbaigė Oresta Vaicekauskaitė (iki 63 kg), kuri 16 kg svarstį išrovė 149 kartus ir tapo čempione.

Lietuvių pasirodymą Europos čempionate tęsė profesionalai, kurie kilnojo 32 kg svarsčius.

Jaunimo grupės pasirodymą dvikovėje pradėjo Lukas Skikas (iki 63 kg) atlikęs 42 stūmimų ir 60 rovimų jis užėmė IV vietą, o suaugusiųjų grupėje su šiuo rezultatu iškovojo bronzą.

Justas Optas (iki 78 kg), svarsčius išstūmė 72 kartus, išrovė 120 kartų ir buvo apdovanotas sidabro medaliu. Taip pat sidabrą iškovojo ir brolis Julius Optas (iki 95 kg), išstūmęs 75 kartus ir išrovęs 140 kartų.

Ilgo ciklo rungtyje dalyvavęs Remigijus Šedys (iki 85 kg) svarsčius išstūmė 64 kartus ir tapo čempionu jaunimo grupėje.

Jaunimo grupės pasirodymą užbaigė Gabija Gintauskaitė (virš 68 kg), kuri 24 kg svarstį išrovė 99 kartus ir tik kelis taškus pralaimėjusi čempionei tenkinosi sidabru.

Suaugusiųjų grupės pasirodymą pradėjęs Andrius Kubilius (iki 78 kg) svarsčius išstūmė 80 kartų, išrovė – 94 ir buvo apdovanotas bronzos medaliu.

Vėliau startavę Artūras Balnionis (iki 95 kg – 76+118 ir Gintaras Žilinskas (virš 95 kg – 97+145) liko ketvirtosiose pozicijose.

Lietuvių pasirodymą Europos čempionate tęsė veteranų grupės atstovai, kurie pagal amžiaus grupes varžėsi kilnodami 12, 16 ir 24 kg svarsčius.

Dvikovės rungtyje čempionu svorio kategorijoje virš 85 kg tapo Paulius Visockas (40-44 m. amžiaus grupė), 24 kg svarsčius išstūmęs 133 kartus ir išrovęs 160 kartų.

Valerijus Dolgovas (60-64 m., virš 85 kg) 16 kg svarsčius išstūmė 119 kartų, išrovė 201 kartą bei džiaugėsi bronza.

Ilgo ciklo rungtyje dalyvavęs Valdas Jankauskas (55-59 m., virš 85 kg) 24 kg svarsčius išstūmė 85 kartą ir iškovojo čempiono vardą. Kęstutis Kasparavičius (60-64 m., virš 85 kg) 16 kg svarsčius išstūmė 60 kartus ir tapo vicečempionu.

Varžybas vainikavo bene įdomiausia rungtis svarsčių kilnojimo sporte – estafetės rungtis. Šiai rungčiai jaunimo estafetės komanda, kurią sudarė penki sportininkai – Lukas Skikas, Rimantas Inta, Justas Optas, Remigijus Šedys ir Julius Optas. Visi atletai pasikeisdami kas 3 minutes kilnojo 32 kg svarsčius. Lietuvos komanda šioje rungtyje surinko 171 tšk. ir užėmė trečią vietą.

LSKF prezidentas Rolandas Kubilius džiaugiasi vis aukštesniais Lietuvos svarsčių kilnotojų rezultatais ir tikisi, kad ateityje rezultatai tik gerės.