Europos stalo teniso jaunių čempionate lietuvės jau ketvirtfinalyje

Portugalijos Gondomaro mieste vyksta Europos jaunių ir jaunučių stalo teniso čempionatas. Europos jaunių čempionate dalyvauja 11 geriausių Lietuvos sportininkų.
Emilija ir Kornelija Riliškytės su trenere
© Organizatorių nuotr.

Liepos 16-ą dieną jaunučių amžiaus grupėje (U-15) seserys Emilija ir Kornelija Riliškytės (trenerė Jolanta Prūsienė) atkrintamose varžybose laimėjo prieš Lenkijos merginų komandą rezultatu 3:2, nugalėjo Kroatijos atstoves 3:0 ir pateko į Europos jaunučių geriausių 8-ą. Mūsiškėms liko tik vienas žingsnis iki medalių. Jaunosios sportininkės pirmadienį (liepos 17-ą dieną), kovos dėl patekimo į pusfinalį su Prancūzijos sportininkėmis.

Jaunučių komandų varžybose seserys Riliškytės G pogrupyje iškovojo pirmą vietą, kai rezultatu 3:0 įveikė Maltos ir Kipro komandas, 3:1 nugalėjo Velsą, o dėl pirmos vietos grupėje pranoko Slovakiją 3:2.

Stalo tenisas

Jaunučiai vaikinai V. Samakaljevas ir E. Klarenbeekas (treneris Henas Alonas) F pogrupyje liko antri. Mūsiškiai pergales iškovojo prieš San Mariną (3:2) ir Liuksemburgą (3:0), bet pralaimėjo Norvegijai (0:3).

Jauniai vaikinai R. Lesivas ir M. Stankevičius (treneris Saulius Bureika) E grupės varžybose užėmė 2-ą vietą. Lietuvos atstovai rezultatu 3:1 įveikė Ukrainos vaikinus, tačiau atkaklioje kovoje pralaimėjo Švedijos komandai 2:3.

Jaunių merginų rinktinės narės A. Dervinytė ir K. Ščiglaitė (treneris Valdas Martinkus) G grupės varžybose užėmė 3-ią vietą ir į atkrintamas varžybas nepateko. Lietuvės pogrupyje įveikė Kiprą (3:0), bet nusileido Portugalijos ir Ukrainos komandoms.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Trys intrigos prieš artėjantį Lietuvos triatlono taurės etapą Jonavoje

Šį šeštadienį, liepos 22-ąją Jonava antrą kartą pulsuos triatlono ritmu. Vidurio Lietuvos mieste vyks trečiasis Lietuvos triatlono taurės etapas, kuriame šalies triatlono bendruomenė stos prie starto linijos įveikti tris skirtingas distancijas. Varžybas tiesiogiai nuo 8:55 val. transliuos DELFI TV.

MTB dviračių maratonų taurės varžybos atkeliauja į Aukštaitijos sostinę (3)

Liepos 23-ią dieną greta Panevėžio esančiame Pajuosčio aerodrome daugiau nei 1000 dviračių sporto mėgėjų susirinks į trečią 2017 metų „MTB dviračių maratonų taurės“ etapą. Tai savotiškas sezono ekvatorius, kuris gali sustiprinti lyderių pozicijas arba suteikti vilčių tiems, kam pirmieji startai klostėsi ne taip sėkmingai. Visi be išimties šio tradicinio renginio dalyviai tikisi smagios kovos ir kokybiško renginio.

Bėgikas R. Ickys Europos jaunimo čempionate pateko į pusfinalį

Lietuvos atstovas Rokas Ickys pateko į Grosete (Italija) vykstančio Europos jaunimo (iki 20-ies metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 110 metrų barjerinio bėgimo pusfinalį.

Niūri prognozė: specialistas nebemato R. Meilutytės pasaulio čempionato finale (25)

Savaitgalį prasidėsiančiame pasaulio plaukimo čempionate Rūtai Meilutytei kils daugybė iššūkių, kuriuos reikia įveikti norint iškovoti medalį. Geriausia Lietuvos plaukikė susiduria tiek su plaukimo technikos, tiek su psichologinėmis problemomis.

Puikiai F2 pasaulio vandens formulių čempionate startavusiam Lietuvos atstovui – naujas iššūkis (1)

Geriausias Lietuvos F2 vandens formulių lenktynininkas Edgaras Riabko ketvirtadienį išvyko į Belgiją. Antverpene artėjantį savaitgalį vyks antrasis UIM F2 pasaulio čempionato etapas.