Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionate G. Bogdanovas lenkia tris varžovus

(4)
Vokietijoje tęsiasi Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionatas. Kukliai stendinio šaudymo rungties atrankoje startavo Germanas Bogdanovas. Jis pirmą dieną numušė 60 lėkštelių (22+19+19) iš 75 ir užima 62-ą vietą tarp 66-ių dalyvių.
Šaudymo sportas
© Scanpix

Pirmu lyderiu tapo be klaidų šaudęs norvegas Tore Brovoldas. Jis numušė visas 75 (25+25+25) lėkšteles ir vienu tiksliu šūviu lenkia keturis sportininkus.

Tai - rusą Aleksejų Skorobogatovą (24+25+25), vokietį Sveną Kortę (24+25+25), Kipro atstovą Georgiosą Achilleosą (24+25+25) bei tėvynainį Tomą Beierį Jenseną (24+25+25).

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos rinktinė Europos beisbolo pirmenybes baigė pralaimėjimu lenkams liko ketvirtoje vietoje

Išvakarėse staigmeną Austrijos sostinėje vykstančio Europos beisbolo čempionato šešių komandų B diviziono varžybose pateikusi Lietuvos rinktinė, penktadienį patyrė netikėtą nesėkmę.

EJOF dziudo turnyre M. J. Dudėnaitė ir D. Sabonis liko per žingsnį nuo medalių A. Jonkutė disko metikių finale vėl - 4-a, plaukikai užėmė dvi 7-as vietas (1)

Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) Gruzijos sostinėje dziudo imtynių turnyre per žingsnį nuo medalių savo svorio kategorijose liko Miglė Julija Dudėnaitė ir Donatas Sabonis.

I. M. Girdauskaitė pasaulio šuolių į vandenį čempionate liko 42-a

Rusijos vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate penktadienį 42-ą vietą moterų šuolių į vandenį nuo 3 metrų tramplino kvalifikacinėse varžybose užėmė ir tarp aštuoniolikos pusfinalio dalyvių nepateko 17-metė Indrė Marija Girdauskaitė.

Europos merginų rankinio čempionate lietuvės pralaimėjo ir baltarusėms (5)

Europos merginų iki 19 metų čempionate Lietuvos rinktinė kovoje dėl 13-16 vietų patyrė pralaimėjimą Baltarusijos bendraamžėms rezultatu 24:28. Mūsų merginoms liko paskutinės rungtynės šeštadienį, kuriose bus žaidžiama tik dėl 15-16 vietų.

Lietuvos plaukikai varžysis dviejuose EJOF finaluose

Tbilisyje, Gruzijoje, vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EJOF) Lietuvos plaukikai penktadienį vykusiose kvalifikacinėse varžybose iškovojo du kelialapius į finalus.