Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionate G. Bogdanovas lenkia tris varžovus

 (4)
Šaudymo sportas
Šaudymo sportas
© Scanpix

Vokietijoje tęsiasi Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionatas. Kukliai stendinio šaudymo rungties atrankoje startavo Germanas Bogdanovas. Jis pirmą dieną numušė 60 lėkštelių (22+19+19) iš 75 ir užima 62-ą vietą tarp 66-ių dalyvių.

Pirmu lyderiu tapo be klaidų šaudęs norvegas Tore Brovoldas. Jis numušė visas 75 (25+25+25) lėkšteles ir vienu tiksliu šūviu lenkia keturis sportininkus.

Tai - rusą Aleksejų Skorobogatovą (24+25+25), vokietį Sveną Kortę (24+25+25), Kipro atstovą Georgiosą Achilleosą (24+25+25) bei tėvynainį Tomą Beierį Jenseną (24+25+25).

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

NHL čempionate – Toronto ekipos vartininko šou (1)

2015 vasario mėn. 27 d. 12:00
Wayne'as Simmondsas ir Jonathanas Bernieras
AP/Scanpix
Dvidešimt pirmą pralaimėjimą 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Nešvilio „Predators“ (89 tšk.) klubas.

S. Maslobojevas: kova – tarsi vaikščiojimas per žarijas interviu (8)

2015 vasario mėn. 27 d. 09:58
Europos ir pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas prisipažįsta nebijantis nė vieno varžovo ir džiaugiasi, kad bėgant metams vis paprasčiau yra susitvarkyti su savo psichologija. „Esu daug ramesnis, jaučiuosi kur kas labiau subrendęs“, – interviu metu sakė „Sparta Gym“ kovotojas.

„Road to Glory“: turnyro „Power Fight“ akimirkos ir pažintis su kovos menų inventoriumi (6)

2015 vasario mėn. 26 d. 16:22
Šioje “Road to Glory” laidoje matysite “Power Fight” kovos menų turnyrą vykusį Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur kovojo stipriausi sportininkai atvykę iš Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos. Laidos pabaigoje Vilniaus kovos menų “Fight Academy” klubo treneriai Valentinas Bogdanovičius ir Elanas Gaidzys supažindins pradedančiuosius sportininkus su kovos menų inventoriumi, paaiškins koks skirtumas tarp odinių ir sintetinių bokso pirštinių, kaip pasirinkt sau tinkamą pirštinių dydį.

Greičiausias Lietuvos maratonininkas mintis apie olimpiadą veja šalin (5)

2015 vasario mėn. 26 d. 15:13
Robertas Geralavičius
Asmeninio archyvo nuotr.
Lietuva – maratonininkų kraštas. Atkūrus nepriklausomybę net devyni mūsų šalies maratonininkai dalyvavo olimpinėse žaidynėse. Nors pirmieji ledus pralaužė ir teisę startuoti olimpiadoje iškovojo trys vyrai – Povilas Fedorenka, Česlovas Kundrotas ir Dainius Virbickas – bemaž dešimtmetį stambiausiose tarptautinėse varžybose startuoja vien moterys.

Lietuvos muai thai sąjungos vadovavimą pratęs E. Tamašauskas (5)

2015 vasario mėn. 26 d. 14:03
 Erikas Tamašauskas
DELFI (R.Tenio nuotr.)
Vilniuje įvyko neeilinė muai thai sąjungos (LMTS) narių konferencija. Svarbiausias šios konferencijos tikslas buvo naujojo Sąjungos prezidento, pratęsiančio į amžiną atilsį išėjusio Nerijaus Žuko pradėtus darbus, rinkimai.