Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionate G. Bogdanovas lenkia tris varžovus

(4)
Šaudymo sportas
© Scanpix

Vokietijoje tęsiasi Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionatas. Kukliai stendinio šaudymo rungties atrankoje startavo Germanas Bogdanovas. Jis pirmą dieną numušė 60 lėkštelių (22+19+19) iš 75 ir užima 62-ą vietą tarp 66-ių dalyvių.

Pirmu lyderiu tapo be klaidų šaudęs norvegas Tore Brovoldas. Jis numušė visas 75 (25+25+25) lėkšteles ir vienu tiksliu šūviu lenkia keturis sportininkus.

Tai - rusą Aleksejų Skorobogatovą (24+25+25), vokietį Sveną Kortę (24+25+25), Kipro atstovą Georgiosą Achilleosą (24+25+25) bei tėvynainį Tomą Beierį Jenseną (24+25+25).

2015 sausio mėn. 29 d. 10:08
Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Hockey Punks“, sostinės derbyje trečiadienį 8:5 (4:1, 3:1, 1:3) įveikė Vilniaus „Ober-Haus“ ir iškovojo jau 9 tašką iš eilės.

S. Ambrulevičius ir T. Tran Europos dailiojo čiuožimo čempionate nepateko į laisvąją programą (1)

2015 sausio mėn. 29 d. 01:33
Taylor Tran ir Saulius Ambrulevičius
Organizatorių nuotr.
Trečiadienį Stokholme (Švedija) prasidėjo Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Šokių ant ledo varžybose startavo Lietuvai atstovaujanti pora 22-ejų metų Saulius Ambrulevičius ir jo bendraamžė amerikietė Taylor Tran. Už trumpą programą Lietuvos pora gavo 42,72 balo ir bendroje įskaitoje užėmė 24-ą vietą. Už mūsiškių nugaros liko Baltarusijos, Latvijos, Gruzijos, Belgijos ir Šveicarijos poros.

Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje dailiojo čiuožimo atstovė A. Golovkina užėmė 14-ą vietą

2015 sausio mėn. 29 d. 00:35
Dmitrijus Kozlovas ir Aleksandra Golovkina
XII-ame Europos jaunimo (15-17 metų) žiemos olimpiniame festivalyje, kuris iki penktadienio vyks aštuoniuose Austrijos ir Lichtenšteino žiemos kurortuose, pasirodymą aukščiausią kol kas Lietuvai vietą - 14-ą - užėmė dailiojo čiuožimo atstovė Aleksandra Golovkina.

Pirma alytiškių nesėkmė Lietuvos vyrų rankinio lygoje (2)

2015 sausio mėn. 29 d. 00:29
Lietuvos vyrų rankinio lygos rungtynės Alytuje
Pirmąjnesėkmę Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionate patyrė dešimties komandų turnyro lyderis Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ (22 tšk.) klubas, trečiadienį namuose 24:26 (8:14) nusileidęs šeštoje pozicijoje esančiai sostinės „HC Vilnius“ (12 tšk.) ekipai.

Žiemos universiadoje slidininkas L. Jakeliūnas užėmė 30-ą vietą (2)

2015 sausio mėn. 28 d. 22:15
Slovakijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje vyrų 10 km nuotolyje klasikiniu stiliumi Lukas Jakeliūnas užėmė 30-ą vietą. Lėtai pradėjęs lenktynes ir po 0,8 km tik 63-ioje pozicijoje buvęs lietuvis vėliau padidino tempą ir, įveikus 8,1 distancijos, buvo pakilęs į 28-ą vietą. O 10 km L. Jakeliūnas įveikė per 25 minutes 33,9 sekundės ir finiše 2 minutes ir 4,7 sekundes pralaimėjo rusui Andrejui Felleriui (23:29,2).