Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionate G. Bogdanovas lenkia tris varžovus

(4)
Vokietijoje tęsiasi Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionatas. Kukliai stendinio šaudymo rungties atrankoje startavo Germanas Bogdanovas. Jis pirmą dieną numušė 60 lėkštelių (22+19+19) iš 75 ir užima 62-ą vietą tarp 66-ių dalyvių.
Šaudymo sportas
© Scanpix

Pirmu lyderiu tapo be klaidų šaudęs norvegas Tore Brovoldas. Jis numušė visas 75 (25+25+25) lėkšteles ir vienu tiksliu šūviu lenkia keturis sportininkus.

Tai - rusą Aleksejų Skorobogatovą (24+25+25), vokietį Sveną Kortę (24+25+25), Kipro atstovą Georgiosą Achilleosą (24+25+25) bei tėvynainį Tomą Beierį Jenseną (24+25+25).

Universiada: dziudo turnyre K. Vitkauskas užėmė 7-ą vietą

Pietų Korėjoje vykstančioje planetos vasaros studentų universiadoje pirmadienį vyrų dziudo imtynių turnyre septintą vietą užėmė Kęstutis Vitkauskas. Svorio kategorijos iki 66 kg (38 dalyviai) K. Vitkauskas šešioliktfinalyje nugalėjo austrą Andreasą Tiefgraberį, tačiau aštuntfinalyje pralaimėjo prancūzui Alexandre'ui Mariacui, kuris vėliau nukeliavo iki finalo ir suteikė lietuviui progą kovoti paguodos turnyre.

A. Zaborskytė įrodinėja: triatlonas – labai moteriška sporto šaka interviu (1)

Šį savaitgalį Asta Zaborskytė Norvegijoje sėkmingai įveikė pusę Ironman Haugesund triatlono distancijos. Žurnalistė 1,9 km plaukė, 90 km važiavo dviračiu ir 21 km bėgo. Po savaitės, liepos 12 dieną, įspūdžių ir emocijų sporte ieškanti mergina startuos Trakų triatlone, kur įveiks olimpinę distanciją (1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu, 20 km bėgimas). Tikėtina, ten A. Zaborskytė lips ant prizininkų pakylos – kaip pernai.

Universiados irklavimo finaluose – visos Lietuvos įgulos (3)

Pietų Korėjoje įsibėgėjančioje pasaulio studentų universiadoje pirmadienį irklavimo regatos pusfinaliuose pirmąsias vietas užėmė bei kovą dėl medalių finaluose tęs visos penkios Lietuvos įgulos.

Tarptautiniame šachmatų turnyre Taline A. Kveinys liko septintas

Estijos sostinėje pasibaigusiame 63 dalyvių „Ilmar Raud Memorial“ šachmatininkų turnyre Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2486) su 6 taškais iš 9 galimų galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą.

Plaukikas G. Stankevičius – universiados pusfinalyje

Pasaulio studentų universiadoje Pietų Korėjoje pirmuoju Lietuvos plaukiku, patekusiu į šešiolikos dalyvių pusfinalį bei toliau tęsiančiu kovą dėl apdovanojimo, tapo Gytis Stankevičius. Pirmadienį vyrų 50 m nugara rungties penktajame atrankos plaukime lietuvis finišavo šeštas, o tarp visų 51 kvalifikacijos plaukiko jo rezultatas (26,13 sek.) buvo penkioliktas.