Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionate G. Bogdanovas lenkia tris varžovus

(4)
Vokietijoje tęsiasi Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionatas. Kukliai stendinio šaudymo rungties atrankoje startavo Germanas Bogdanovas. Jis pirmą dieną numušė 60 lėkštelių (22+19+19) iš 75 ir užima 62-ą vietą tarp 66-ių dalyvių.
Šaudymo sportas
© Scanpix

Pirmu lyderiu tapo be klaidų šaudęs norvegas Tore Brovoldas. Jis numušė visas 75 (25+25+25) lėkšteles ir vienu tiksliu šūviu lenkia keturis sportininkus.

Tai - rusą Aleksejų Skorobogatovą (24+25+25), vokietį Sveną Kortę (24+25+25), Kipro atstovą Georgiosą Achilleosą (24+25+25) bei tėvynainį Tomą Beierį Jenseną (24+25+25).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Pasaulio rankinio čempionate aiškios visos aštuntfinalių poros (2)

Prancūzijoje vykstančiose planetos vyrų rankinio pirmenybėse finišavo grupių varžybos. Penktadienį sužaisti paskutiniai mačai C ir D pogrupiuose, o be pralaimėjimų pirmą etapą užbaigė Vokietijos bei Danijos rankininkai.

D. Lobačevskę Dubajaus maratone lenkė tik etiopės (1)

Penktadienį vykusiame Dubajaus (Jungtiniai Arabų Emyratai) maratone Lietuvos atstovė Diana Lobačevskė užėmė 12-ą vietą.

A. Fiščevas įmušė vieną gražiausių sezono įvarčių

Per dvi dienas – dvi dramatiškos Elektrėnų „Energijos“ pergalės. Ketvirtadienį po sunkios kovos Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje įveikę Jerevano „Ararat“ ekipą, penktadienį elektrėniškiai po įspūdingų Manto Marcinkevičiaus ir Aimo Fiščevo įvarčių 6:4 (0:0, 3:3, 3:1) antrą kartą palaužė svečius iš Armėnijos.

Naujas „valstybės išdavikas“? Apie dopingą ryžosi liudyti rusų lengvaatletis (6)

Pirmoji valstybinę dopingo sistemą Rusijoje atskleidusi Vokietijos televizija ARD sekmadienį transliuos naują dokumentinį filmą ta pačia tema. Jo pagrindiniu herojumi įvardijamas bėgikas Andrejus Dmitrijevas, kuris žurnalistams atskleidė daugiau detalių apie beprecedenčio masto dopingo skandalą.

Biatlono pasaulio taurė: ruso pergalė ir blankūs lietuviai (2)

Italijoje vykstančio šešto pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 20 km lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 65-ąją vietą.