Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionate G. Bogdanovas lenkia tris varžovus

(4)
Šaudymo sportas
© Scanpix

Vokietijoje tęsiasi Europos šaudymo į skrendančius taikinius čempionatas. Kukliai stendinio šaudymo rungties atrankoje startavo Germanas Bogdanovas. Jis pirmą dieną numušė 60 lėkštelių (22+19+19) iš 75 ir užima 62-ą vietą tarp 66-ių dalyvių.

Pirmu lyderiu tapo be klaidų šaudęs norvegas Tore Brovoldas. Jis numušė visas 75 (25+25+25) lėkšteles ir vienu tiksliu šūviu lenkia keturis sportininkus.

Tai - rusą Aleksejų Skorobogatovą (24+25+25), vokietį Sveną Kortę (24+25+25), Kipro atstovą Georgiosą Achilleosą (24+25+25) bei tėvynainį Tomą Beierį Jenseną (24+25+25).

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

R. Meilutytės kišenėje - dar vienas pasaulio taurės etapo medalis į lietuvės pasaulio rekordą rimtai kėsinosi A. Atkinson (21)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 12:36
Singapūre vykstančiame pasaulio plaukimo taurės varžybų 25 m baseine etape sidabro medalį iškovojo Rūta Meilutytė. Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė šeštadienį liko antra moterų 100 m plaukimo krūtine rungties finale. Mūsiškės rezultatas - 1 min. 3,05 sek.

Anahaimo „Ducks“ ledo ritulininkai tapo absoliučiais NHL pirmenybių lyderiais

2014 lapkričio mėn. 1 d. 10:40
Devintą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir absoliučiu lyderiu tapo keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje pirmaujantis Anahaimo „Ducks“ (18 tšk.) klubas.

Singapūre R. Meilutytė pateko į 100 m plaukimo krūtine finalą (9)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 10:05
Rūta Meilutytė
AP/Scanpix
Singapūre vyksta pasaulio plaukimo taurės varžybos 25 m baseine. Rūta Meilutytė šeštadienį užtikrintai žengė į moterų 100 m plaukimo krūtine rungties finalą. Atrankos plaukime Rūtos rezultatas buvo pirmas - 1 min. 4,89 sek.

Kovotojas D. Danyla: mano mama niekada negalėjo ir negalės žiūrėti į sūnų ringe

2014 spalio mėn. 31 d. 16:45
Deividas Danyla
Organizatorių nuotr.
Jau lapkričio 15 d. Vilniaus „Siemens arenoje“ net 14 Lietuvos kovotojų žada susikauti su pasaulinėmis žvaigždėmis „Bushido Hero’s Series 2014“ kasmetiniame didžiausiame turnyre. Vienas iš jų – pasaulio ir Europos Muay Thai čempionas – Deividas Danyla.

Kaune – pajėgiausių Europos kiokušin karatė meistrų kovos

2014 spalio mėn. 31 d. 16:25
Kiokušin karatė
T.Tumalovičiaus nuotr.
Lapkričio 8-9 dienomis Kauno sporto halėje įvyks 2014 metų Europos kiokušin karatė suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos čempionatas, jaunių (iki 16-os metų) ir jaunimo (iki 22-ejų metų) Senojo žemyno čempionatai.