Europos jaunimo bokso čempionate lietuviams medalių iškovoti nepavyko

(2)
Rumunijoje vykstančiame Europos jaunimo (19-22 metų) čempionate Lietuvos boksininkams nepavyko patekti tarp prizininkų.
Boksas
© AFP / Scanpix

Svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje Tomas Olberkis 0:5 (28:29, 27:30, 27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo Ukrainos suaugusiųjų čempionui Ramazanui Muslimovui. Ukrainos atstovas, kuris per savo karjerą jaunimo varžybose yra laimėjęs Europos čempionatų sidabro ir bronzos apdovanojimus, pateko į pusfinalį ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Kiti Europos čempionate kovoję Lietuvos boksininkai pralaimėjo aštuntfinalyje. Pirmą etapą įveikęs Saimonas Banys, svorio kategorijos iki 69 kg antrame etape pralaimėjo 2014 metų Nandzingo jaunimo olimpiados čempionui italui Vicenco Arecchia.

Gilvinas Lukošiūnas (iki 60 kg) ir Ąžuolas Zubė (iki 75 kg) turėjo pripažinti Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių prizininkų pranašumą.

Europos čempionate, kuriame teisėjauja lietuvis Vilmantas Bobinas, dalyvauja 183 boksininkai iš 31 valstybės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Europos jaunimo čempionate – geriausi rezultatai Lietuvos dailiojo plaukimo istorijoje (1)

Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ auklėtinės baigė pasirodymą Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionate Belgrade (Serbija). Duetų rungtyje varžėsi Natalija Ambrazaitė ir Urtė Dambrauskaitė, solo rungtyje jėgas išbandė Arūnė Vandytė. Tiek šiai sportininkei, tiek duetui į finalo etapą prasibrauti nepavyko.

MMA kovų legendai ir „Bellator“ debiutantui F. Jemeljanenkai varžovas rodys amerikietiškų raumenų jėgą (4)

Vienas garsiausių ir tituluočiausių mišrių kovos meistrų pasaulyje Fiodoras Jemeljanenka naktį iš šeštadienio į sekmadienį debiutuos prestižiniame „Bellator“ organizacijos turnyre JAV. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje 40-metis rusas sunkiasvorių dvikovoje susigrums su 38 metų amerikiečiu Mattu Mitrione'u.

Tinklininkės I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Kinijoje dar kartą iškopė į pusfinalį (1)

Puikią formą demonstruojančios lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pateko į Nantonge (Kinija) vykstančio Tarptautinės paplūdimio tinklinio federacijos (FIVB) „World Tour“ serijos turnyro pusfinalį.

Šalies dviračių plento čempionate – E. Strainytės ir I. Konovalovo pergalės tarp veteranų pirmas – R. Rumšas (1)

Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes penktadienį Gargžduose laimėjo Ernesta Strainytė („Kvėdarna“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Ernesta šios rungties šalies čempione tapo pirmą sykį, o Ignatas triumfavo jau septintą kartą.

Plaukikas G. Titenis Italijoje iškovojo bronzos medalį (7)

Italijoje vykstančių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvis Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.