Kitiems Lietuvos biatlonininkams sekėsi dar prasčiau. Artiomas Serdiukovas su 8 netaikliais šūviais užėmė 63-ią vietą. Šaudykloje nesisekė Kiprui Daugirdui, kuris nepataikė net į 11 taikinių ir turėjo tenkintis 64-a vieta tarp 67 finišavusių sportininkų.

Nugalėtoju tapęs prancūzas B. Aristide'as šaudė visiškai be klaidų ir laimėjo solidžiai atsiplėšęs nuo vicečempiono (1:19 min.). Antras buvo estas Rene Zahkna, kuris prašovė 2 kartus (41:11,1), o bronzą iškovojo ukrainietis Maksymas Ivko (41:17.7)

Šiame atvirame Europos žiemos čempionate varžosi biatlonininkai iš 33 šalių. Septynias dienas trunkančiame čempionate sportininkai kovos 15 skirtingoje rungčių. Tarp jų 122 vyrų elito grupės sportininkai, 86 moterys, o taip pat jaunimo varžybose - 82 vaikinai ir 69 merginos.

Merginų (iki 19 metų) asmeninėse lenktynėse sėkmingai startavo ir aukštą šeštą vietą užėmė dvi baudos minutes uždirbusi Gabrielė Leščinskaitė. Ji 12,5 km nuotolį įveikė per 40 minučių 23,4 sekundės ir finiše 1 minutę ir 42,3 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai ir kartą šaudykloje suklydusiai rusei Viktorijai Slivko.

1. Artistide Begue (Prancūzija) - 39 min. 52,1 sek. (0 baudos minučių)
2. Rene Zachna (Estija) - atsiliko 1 min. 19,0 sek. (2 baudos minutės)
3. Maksim Ivko (Ukraina) - 1:25,6 (1)
4. Dmitrij Šamajev (Rusija) - 1:28,9 (1)
5. Stefan Mair (Austrija) - 1:40,1 (1)