Europos bokso čempionate pralaimėjimą patyrė ir P. Zujevas

Sekmadienį į ringą Europos bokso čempionate Charkove (Ukraina) kopė dar vienas Lietuvos boksininkas Paulius Zujevas.
Paulius Zujevas
© Organizatorių nuotr.

Čempionato debiutantas P. Zujevas svorio kategorijoje iki 81 kg susitiko su taip pat Europos pirmenybėse debiutuojančiu švedu Dennisu Kauferiu.

Pergalę vieningu teisėjų sprendimu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) iškovojo Švedijos boksininkas.

Europos čempionate kovos dar trys lietuviai, kurie burtų dėka iškart pateko į antrą etapą. Jeigu jiems pavyks iškovoti pergales aštuntfinalyje, jie užsitikrins ne tik vietą tarp aštuonių geriausių Europos čempionato boksininkų, bet ir kelialapį į šių metų pasaulio čempionatą.

Svorio kategorijos iki 52 kg aštuntfinalyje Marius Vyšniauskas pirmadienį kovos su Vokietijos čempionu Tariku Omaru Ibrahimu.

Svorio kategorijoje iki 64 kg ketvirtu skirstytas Londono olimpiados prizininkas ir praėjusio 2015 metų Europos čempionato prizininkas Evaldas Petrauskas pirmadienį susitiks su italu Paolo de Lernia.

Antradienį Tadas Tamašauskas svorio kategorijoje iki 91 kg susikaus su baltarusiu Vladislavu Smiahliku.

Iš viso Europos čempionate dalyvauja 234-uri boksininkai iš 39-ių valstybių. Europos čempionate teisėjauja ir lietuvis Gintaras Šniukšta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Šalies dviračių plento čempionate – E. Strainytės ir I. Konovalovo pergalės tarp veteranų pirmas – R. Rumšas

Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes penktadienį Gargžduose laimėjo Ernesta Strainytė („Kvėdarna“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Ernesta šios rungties šalies čempione tapo pirmą sykį, o Ignatas triumfavo jau septintą kartą.

Plaukikas G. Titenis Italijoje iškovojo bronzos medalį (7)

Italijoje vykstančių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvis Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.

Geriausia Lietuvos paplūdimio tinklinio pora kovos šalies čempionato etape Kaune

Jau šeštadienį Kaune vyks antrasis atsinaujinusio Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato („LTF Open powered by Delfi“) etapas. Joninių rytą tinklinio gerbėjai kviečiami sutikti nuo šalia „Žalgirio“ arenos esančiame paplūdimio tinklinio aikštyne.

E. Petrauskas į Europos čempionato finalą nepateko ir liko su bronzos medaliu (6)

Ukrainoje vykstančiame Europos čempionate Evaldui Petrauskui nepavyko patekti į finalą. Lietuvio žygį pusfinalyje sustabdė anglas Lukas McCormackas.

Žalgiriečiai: jei gali stoti į kovą su S. Maslobojevu, gali padaryti bet ką (4)

Artėjant svarbiausiems šio sezono mūšiams „Žalgirio“ futbolininkai apsilankė neįprastoje treniruotėje. Po A lygos 16-ojo turo rungtynių žalgiriečius į „Sparta Gym“ klubą pakvietė geriausias Lietuvos kovotojas, kikbokso ir kovų be taisyklių meistras Sergejus Maslobojevas.