5 baudos ratus sukusi Natalija Kočergina Senojo žemyno pirmenybių lyderėms pralaimėjo beveik pustrečios minutės ir liko 51-čia, o net 8 kartus šaudyklose suklydusi Marija Kaznačenko nuo nugalėtojos atsiliko daugiau nei 5 minutėmis ir liko tik 67-ta tarp 70-ties sportininkių.

Aukso medalį iškovojo be klaidų šaudžiusi prancūzė Coline Varcin. Ji nuotolį įveikė per 20 minučių 26,4 sekundės ir vos 9,7 sekundės aplenkė baudos ratą sukusią lenkę Weroniką Nowakowską-Ziemniak.

Bronzoa medalis atiteko taip pat kartą šaudyklose nepataikiusiai rusei Jekaterinai Šumilovai, kuri nuo nugalėtojos atsiliko 10,1 sekundės.

1. Coline Varcin (Prancūzija) 20 min. 26,4 sek. (0 baudos ratų)
2. Weronika Nowakowska-Ziemniak (Lenkija) atsiliko 9,7 sek. (1 baudos ratas)
3. Jekaterina Šumilova (Rusija) 10,1 (1)
...
70.Snežana Borončanin (Bosnija) 9:59,8 (9)

Europos biatlono čempionate Lietuvos vyrai sprinto lenktynėse taip pat nenudžiugino

Estijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate šeštadienį vyrą 10 km sprinto lenktynėse vėl lietuviai nedžiugino.

Geriausiai sekėsi Karoliui Dombrovskiui, kuris su dviem baudos ratais užėmė 49-ą vietą, bei keturis kartus šaudykloje suklydusiam Tomui Kaukėnui, kuris užėmė 57-ą vietą.

Karolis Dombrovskis be klaidų šaudžiusiam ir aukso medalį iškovojusiam rusui Aleksejui Slepovui pralaimėjo 2 minutes 18,3 sekundės, o Tomas Kaukėnas - 2 minutes 33,1 sekundės.

A.Slepovas nuotolį įveikė per 22 minutes 38,0 sekundės ir 14,5 sekundės aplenkė vieną baudos ratą šliuožusį bei šios rungties Europos čempiono titulą praradusį norvegą Larsą Helgę Birkelandą.

Bronzos medaliu džiaugėsi taip pat baudos ratą sukęs prancūzas Antoininas Guigonnat'as, nuo nugalėtojo atsilikęs 37,8 sekundės.

Keturis kartus į taikinius nepataikęs Vytautas Strolia užėmė 71-ą vietą, o penkis kartus pro šalį prašovęs Rokas Suslavičius liko tik 90-as tarp 103-jų varžybas baigusių (startavo 105-i) atletų.

1. Aleksej Slepov (Rusija) 22 min. 38,0 sek. (0 baudos ratų)
2. Lars Helge Birkeland (Norvegija) atsiliko 14,5 sek. (1)