Eurolygos skonis - kartus

Eurolygos turnyre debiutavusios Vilniaus "Lietuvos telekomo" krepšininkės pirmąsias rungtynes namie vakar pralaimėjo per paskutines penkias minutes. Iki tol kova su patyrusia Italijos Komo "Mini Transport" ekipa vyko taškas į tašką. Galutinis varžybų rezultatas - 67:78 (25:24, 14:20, 18:14, 10:20).
"Lietuvos telekomo" duobkase vakar tapo "Mini Transport" puolėja lietuvė Jurgita Štreimikytė - ji per 34 minutes pelnė 22 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Lietuvė po rungtynių prisipažino, jog nusiteikti mačui jai buvo labai sunku, nes septintus metus žaidžia užsienyje, tačiau pirmą kartą per tą laiką atvyko į Lietuvą kaip legionierė.

"Labai bijojau perdegti", - nusišypsojo J.Štreimikytė.

Vilniečių treneris Algirdas Budėnas pripažino J.Štreimikytės nuopelnus, "Mini Transport" siekiant pergalės: "Ji padarė didžiausią darbą".

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Dar vienas skandalas bokse: čempiono T. Fury organizme – kokaino pėdsakai (2)

Bokso pasaulyje – dar vienas skandalas. Pasaulio sunkaus svorio čempiono Tysono Fury dopingo testas buvo teigiamas, 28-erių sportininko organizme aptikta narkotinės ir draudžiamos medžiagos kokaino.

Lietuvos pankrationo federacija bendradarbiaus su kubiečiais

Vienas labiausiai patyrusių Lietuvos pankrationo meistrų Konstantinas Mokšinas lankėsi Kuboje ir sudarė Lietuvos pankrationo federacijos (LPF) bendradarbiavimo sutartį su pirmuoju vietos kovos menų klubu „Evelio MMA Vedado“.

Kraupus incidentas ringe: 25-erių boksininkas – kritinės būklės, varžovas griebėsi už galvos (27)

Škotijoje, Glazgo „Radisson Blu“ viešbutyje surengtas bokso turnyras baigėsi kraupiu incidentu ir buvo nutrauktas. Po penktame raunde pralaimėtos kovos 25-erių boksininkas Mike‘as Towellas komos būsenos su deguonies kauke buvo išgabentas į ligoninę – medikai kovoja dėl sportininko gyvybės.

Geriausios Lietuvos rankininkės rinksis į treniruočių stovyklą

Jau spalio 3 dieną geriausios šalies rankininkės renkasi į antrąją pasirengimo stovyklą prieš lapkričio 25–27 dienomis Slovakijoje vyksiančias pasaulio čempionato atrankos varžybas.

Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ žolės riedulininkai namuose nugalėjo šiauliečius

2016-2017 metų sezono Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kuriose Vilniaus „Ardas-Rudamina“ nugalėjo Šiaulių SM „Klevą“ rezultatu 2:0 (1:0).