Pirmą įvartį lietuviai pelnė pirmo kėlinio pradžioje (6:39 – Justas Steponaitis po Aivaro Bendžiaus perdavimo). Antro įvarčio ilgai laukti nereikėjo, „Energija“ sugebėjo puikiai išnaudoti didesnį žaidėjų skaičių aikštėje.

13:59 min. pasižymėjo A. Bendžius po Petro Nausėdos ir Šarūno Kuliešiaus perdavimo).

Atrodė, kad prasidės „Energijos“ dominavimas namų aikštelėje, tačiau 16-ą minutę latviai sugebėjo palaužti elektrėniškių gynybą (15:22 – Vitalijus Leščovas po Jevgenijaus Fiodorovo ir Iljos Litvinovo perdavimo).

Antrą kėlinį „Energija“ vėl pradėjo įvarčiu (26:05 – Ugnius Čižas po Aurelijaus Kriščiūno perdavimo). Latviai rezultatą sušvelnino antroje kėlinio pusėje (37:48 – Aleksandras Dobrovolskis po V. Leščovo perdavimo). „Energijos“ ledo ritulininkai ketvirtą įvartį pelnė paskutinę kėlinio sekundę, išnaudoję dviejų žaidėjų aikštelėje pranašumą (39:59 – Laisvydas Rimkus po Karolio Kubiliaus ir Ilja Zagretdinovo perdavimo).

Įpusėjus trečiam kėliniui, „Energija“ pelnė penktą įvartį turėdama žaidėjų persvarą aikštėje (50:49 – Š. Kuliešius po P. Nausėdos perdavimo). Latvių trijų įvarčių deficitas nepalaužė ir besibaigiant rungtynėms jie pasiuntė rutulį į „Energijos“ vartus (55:31 – A. Dobrovolskis po V. Leščovo perdavimo).

„Smagu sugrįžti su pergale“, - po rungtynių kalbėjo į „Energijos“ komandą Latvijos čempionate grįžęs Rolandas Aliukonis. - Šiandien nugalėjo patirtis. Sugebėjome išnaudoti daugelį mums palankių situacijų“.

„Energija“ tikrai atrodė gerai atrodė. Komanda buvo labai drausminga“, - po rungtynių kalbėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio mačą stebėjęs Dovydas Kulevičius. - Šaunuolis jaunasis U. Čizas, visi žaidėjai įgyvendino trenerio užduotis. Rungtynių pradžia buvo vangoka, persilaužymas įvyko, kai komanda sugebėjo per sekundę įmušti įvartį antrame kėlinyje. Trečiame kiek atsipalaidavome, bet nudžiugino tai, kad sugebėjome 3 iš 5 kartų išnaudoti žaidėjų kiekybinę persvarą“.