„Energija“ leido varžovams mėgautis lygiu rezultatu dvi minutes, kol pasižymėjo Lukas Vėželis (01:27). Jaunieji elektrėniškiai po Pauliaus Macijausko įvarčio kiek netikėtai išlygino rezultatą (07:35), tačiau lygybė tetruko 11 sekundžių. Laisvydas Kudrevičius (07:46) negrįžtamai išvedė „Energiją“ į priekį. Pirmame kėlinyje dar vieną įvartį įmušė patyręs Dovydas Kulevičius (08:46).

Antrame kėlinyje „ESSM-2000“ puolėjas Egidijus Binkulis išnaudojo daugumą ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (22:39), tačiau tik minutei. Edvinas Boroška (23:42) ir net tris įvarčius paeiliui pelnęs Aivaras Bendžius (24:44, 28:17, 34:44) padidino atotrūkį iki 7:2.

Dalius Vaiciukevičius rezultatą sušvelnino (37:54), tačiau A. Bendžius nusprendė tapti rezultatyviausiu čempionato žaidėju ir pelnė ketvirtą savo įvartį rungtynėse (38:50).

Paskutiniame kėlinyje „Energija“ jaunųjų priešininkų nepagailėjo. Patyrusios komandos žaidėjai tiesiog smaginosi mušdami įvarčius nė truputėlio negailėdami savo varžovų. „ESSM-2000“ suprasdama vartininkui tenkantį krūvį buvo priversta pakeisti vartininką Aurimą Uscilą Nerijumi Dauksevičiumi. Buvusiam komandos draugui įvarčių „energetikai“ jau nebeatseikėjo.

Po šios pergalės „Energija“ tapo čempionato lydere. Kitas rungtynes „Energija“ žais Vilniuje su „Hockey Punks“ komanda. Ši dvikova įvyks Pramogų arenos didžiojoje aikštėje antradienį (spalio 13 d.) 20.15 val.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):