Abu klubai yra rimčiausi pretendentai žaisti čempionato finale, tad dvikova buvo vertinama kaip repeticija prieš finalą.

„Hockey Punks“ namų darbus atliko geriau ir pribloškė varžovus. Mindaugas Kieras (01:07), po keliolikos sekundžių Naoki Kaneko (01:22) ir dar kartą N. Kaneka (03:06) pasiuntė signalą prie dviženklių skirtumų pripratusiai „Energijai“, kad su vilniečiais reikia skaitytis.

„Energija“ pastabą suprato. Elektrėniškiai šioje dvikovoje išsprendė abi užduotis – pademonstravo charakterį ir persvėrė rezultatą dar pirmajame kėlinyje, o klubo puolėjui Dovydui Kulevičiui padėjo surinkti sunkiai įsivaizduojamą šimto rezultatyvumo taškų sumą.

„Energijos“ spurtą per dvylika minučių keturiais įvarčiais įgyvendino po du kartus pasižymėję Povilas Verenis ir Ugnius Čižas.

Prie trijų įvarčių svariai prisidėjo D. Kulevičius, antrajame kėlinyje jis padėjo U. Čižui pelnyti įvartį, kai varžovai turėjo kiekybinį pranašumą – 5:3, o antrojo kėlinio pabaigoje pats anksčiau minėtoje situacijoje įmušė įvartį, kuris buvo 100 rezultatyvumo taškas, pasiektas 22-ose rungtynėse.

„Pankai“ bandė vytis varžovus sušvelninę skirtumą iki 4:6 (Laisvydas Rimkus, 51:23), tačiau P. Verenis su D. Kulevičiumi suorganizavo dar vieną įvartį (55:34), o vilniečiai įstengė dar kartą sušvelninti skirtumą po Modesto Kartenio taiklaus smūgio (56:38).

Abi komandos ateinantį savaitgalį Elektrėnuose susitiks finalo ketverte, kuriame dar žais Rokiškio „Rokiškis“ ir Kauno „Baltų ainiai“.

Reguliariajame sezone liko sužaisti dvejas rungtynes – pirmadienį „Energija“ priims „Rokiškį“, trečiadienį išvykoje žais su Kauno „Baltų ainiais“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 22 22 0 0 0 257:62 66
2. Vilniaus „Hockey Punks“ 24 17 0 2 5 130:89 50
3. Rokiškio „Rokiškis“ 23 13 2 0 8 120:63 43
4. Kauno „Baltų ainiai“ 23 12 1 2 8 108:91 40
5. Juodupės „Juodupė“ 24 10 1 0 13 83:115 32
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 24 4 1 0 19 81:207 14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 24 0 0 1 23 76:228 1

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)