Nesėkmingai šeimininkams prasidėjusiame mače įpusėjus kėliniui svečiai po tikslių Romano Isakovo (8:10) ir Jevgenijaus Bobičiaus (8:49) smūgių pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos pavyko elektrėniškiams pavyko išlyginti rezultatą – įvarčiais pasižymėjo Lukas Vėželis (10:52) ir Rolandas Aliukonis (12:03).

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje Nikita Nikitiukas (27:21) vėl išvedė svečius į priekį, tačiau antroje kėlinio pusėje Mantas Marcinkevičius (34:37) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį į svečių vartus įmušė antrąsyk šiame mače pasižymėjęs Lukas Vėželis (16:05).

Pirmąjį susitikimą namuose pirmadienį elektrėniškiai laimėjo 7:3.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Minsko „Junior“ (71 tšk.) klubas, Žlobino „Metalurg-2“ (66 tšk.) ekipą ir Gardino „Neman-2“ (59 taškai) ledo ritulininkus.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)