Ėjikė B. Virbalytė laimėjo varžybas Šveicarijoje

(5)
Sekmadienį Šveicarijoje vykusių sportinio ėjimo varžybų „Lugano Trophy – Memorial M. Abisetti“ moterų 20 km distancijoje nugalėjo lietuvė Brigita Virbalytė. Lietuvos sportininkė finišavo per 1 val. 32 min. 17 sek.
Brigita Virbalytė
© Facebook

Antrą vietą užėmė slovakė Mari Czakova (1 val. 33 min. 26 sek.), trečią – lenkė Katarzyna Golba (1:34.16).

Vyrų varžybose lietuvis Marius Žiūkas (1:22.27) finišavo penktas. Nugalėjo airis Alexas Wrightas (1:21.19).

B. Virbalytė varžybose Šveicarijoje startavo šeštą kartą. Geriausias jos pasiekimas iki šiol buvo trečia vieta 2009 metais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

G. Gudlevičius pasaulio jaunių čempionate – aštuntas

Sekmadienį Prahoje (Čekija) įvyko 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionato vaikinų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Gytis Gudlevičius.

Europos jaunimo festivalis – didžiausias Vengrijos olimpinis renginys

Vengrijos mieste Dėre šiandien vakare bus iškilmingai atidarytas Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis, kuriame dalyvauja ir 70 Lietuvos sportininkų.

Baidarininkai ir kanojininkai išsidalijo medalius ir kelialapius į pasaulio čempionatą (1)

Trakuose baigėsi tris dienas vykęs Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, po kurio paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis, dalyvausianti pasaulio čempionate.

Dviratis ir šampanas? Taip, jei tu „Tour de France“ čempionas Ch. Froome'as paskutiniame etape – olando D. Groenewegeno pergalė (4)

104-ųjų prestižinių dviračių lenktynių „Tour de France“ paskutinį, 21-ąjį, etapą sekmadienį laimėjo olandas Dylanas Groenewegenas („Team LottoNL-Jumbo“). Jis 105 km nuvažiavo per 2 val. 25 min. 39 sek.

Europos šiuolaikinės penkiakovės finale J. Kinderis užėmė penktą vietą (2)

Minske sekmadienį vyko Europos čempionato vyrų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Justinas Kinderis. Po plaukimo rungties savo pozicijas gerinęs lietuvis artėjo link lyderių trejeto, tačiau pasidabinti Senojo žemyno pirmenybių medaliu nepavyko.