Ėjikė B. Virbalytė laimėjo varžybas Šveicarijoje

(5)
Sekmadienį Šveicarijoje vykusių sportinio ėjimo varžybų „Lugano Trophy – Memorial M. Abisetti“ moterų 20 km distancijoje nugalėjo lietuvė Brigita Virbalytė. Lietuvos sportininkė finišavo per 1 val. 32 min. 17 sek.
Brigita Virbalytė
© Facebook

Antrą vietą užėmė slovakė Mari Czakova (1 val. 33 min. 26 sek.), trečią – lenkė Katarzyna Golba (1:34.16).

Vyrų varžybose lietuvis Marius Žiūkas (1:22.27) finišavo penktas. Nugalėjo airis Alexas Wrightas (1:21.19).

B. Virbalytė varžybose Šveicarijoje startavo šeštą kartą. Geriausias jos pasiekimas iki šiol buvo trečia vieta 2009 metais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Du lietuviai pergalingai pradėjo pasaulio stalo teniso čempionato atranką

Pirmadienį Diuseldorfe (Vokietija) prasidėjusio pasaulio stalo teniso čempionato vienetų atrankos varžybas pergalingai pradėjo du Lietuvos atstovai.

Lietuvos kultūristai iš Austrijos grįžo su apdovanojimais (9)

Savaitgalį vykusiame NABBA organizacijos atvirame Austrijos kultūrizmo ir fitneso čempionate Lietuvos atstovai iškovojo septynis medalius.

Lietuvos moterų rankinio rinktinės treneris: turime gerinti fizinį pasirengimą

Lietuvos moterų rankinio rinktinė pradėjo pasirengimo stovyklą Alytuje, po kurios gegužės 31-ą dieną vyks žaisti kontrolinių rungtynių į Turkiją. Didžioji dalis pajėgiausių šalies rankininkių į stovyklą atvyko jau praėjusį sekmadienį ir su komandos treneriais pradėjo pasirengimą prieš ateinančias rungtynes.

Lietuvos golbolo rinktinė triumfavo turnyre Švedijoje (3)

Malmėje (Švedija) vykusio golbolo (aklųjų riedulio) turnyro „Malmo Lady and Men Intercup“ vyrų varžybose triumfavo Lietuvos rinktinė. Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių čempionė Lietuvos komanda antroje grupėje 4:5 pralaimėjo belgams, bet 13:7 nugalėjo Ukrainą, 5:4 Suomiją, 15:5 Didžiąją Britaniją ir užėmė pirmą vietą.

Iš Bratislavos Lietuvos plaukikės sugrįžo skirtingų nuotaikų

Jubiliejinėse 55-ą kartą surengtose „Grand Prix Slovakia“ plaukimo varžybose Bratislavoje dalyvavusios Agnė Šeleikaitė ir Beatričė Kanapienytė tapo kelių rungčių prizininkėmis, tačiau iškovotų apdovanojimų nesureikšmina ir tikisi dar geresnių rezultatų svarbiausiuose šio sezono startuose.