Tuo pačiu metu Rygoje vyko ir pasaulio reitingo varžybos. Standartinių šokių varžybose (WDSF World Open ST) E. Sodeika ir I. Žukauskaitė iškovojo pirmą vietą. Šioje grupėje dalyvavo 68 šokėjų poros.

Rygoje vykusiame pasaulio jaunimo 10 šokių čempionate dalyvavo ir Lietuvos atstovai Vilniaus sportinių šokių „Dileksa“ sportininkai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė. Mūsiškiai užėmė 7-ą vietą tarp 34 čempionate dalyvavusių šokėjų porų.

Čempionais tapo Rusijos šokėjai Sergejus Rožkovas ir Veronika Dička.

Šanchajaus mieste (Kinija) vykusiose „Grand Slam“ standartinių šokių finalo varžybose dalyvavo Lietuvos šokėjai, Vilniaus „Dileksos“ sportininkai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva, kurie užėmė 7-ą vietą. Iš viso šiose varžybose dalyvavo 13 porų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)