Nugalėjo italas Nicola Ruffoni („Bardiani-CSF“). Jis 195,9 km nuvažiavo per 4 val. 41 min. 51 sek. (vid. greitis – 41,703 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-110 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lyderiu išliko čekas Janas Hirtas („CCC Sprandi Polkowice“). E.Šiškevičius bendrojoje įskaitoje tarp 114 klasifikuotų dviratininkų yra 104-as (+1:03.45).

Septynių etapų lenktynės, kurias pradėjo 133 dviratininkai, baigsis šeštadienį.

Pirmame dešimtuke – du lietuviai, o „Staki-Baltik vairas“ – geriausia komanda

Penktadienį Baltarusijoje surengtų dviračių lenktynių „Minsk Cup“ (1.2 kategorija) komandų įskaitoje nugalėjo Lietuvos komanda „Staki-Baltik vairas“, o jos nariai – Martynas Maniušis ir Darijus Džervus užėmė atitinkamai šeštą ir septintą vietas.

Pergalę iškovojo Rusijos rinktinės narys Aleksandras Kulikovskis. Jis 176 km nuvažiavo per 3 val. 51 min. 8 sek. (vid. greitis – 45,688 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-29 vietas užėmusiems dviratininkams. M.Maniušiui atiteko dešimt, o D.Džervui – penki pasaulio reitingo taškai. 20-as finišavo Venantas Lašinis. Mykolas Račiūnas (+3.26) užėmė 53-ią, Paulius Šiškevičius (+3.43) – 54-ą, o Justas Beniušis (+6.59) – 83-ią vietas.

Iš 106 startavusių dviratininkų klasifikuoti 96.