D.Zubrus - geriausias NHL lygos dienos žaidėjas

 (23)
Dainius Zubrus ("Devils")
© Reuters/Scanpix

Pirmą kartą per savo karjerą vieneriose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse keturis įvarčius pelnęs Naujojo Džersio "Devils" klubo 30-metis puolėjas Dainius Zubrus pripažintas geriausiu dienos žaidėju.

Įmušęs keturis įvarčius į Tampos "Lightning" komandos vartus lietuvis padėjo "Devils" ekipai sekmadienį laimėti rungtynes 7:3 (2:0, 3:0, 2:0) ir pakartojo komandos rezultatyvumo vienose rungtynėse rekordą.

"Turėjau progų ir sugebėjau jomis pasinaudoti, - interviu informacinei agentūrai AP teigė D. Zubrus. - Kai tik pradėjau žaisti viename trejete su Brianu Gionta ir Patriku Eliašu atsirado kur kas daugiau galimybių pasižymėti ir aš bandysiu padidinti įmuštų įvarčių skaičių. Tai atsitiko visai nesenai", - tvirtino ledo ritulininkas iš Lietuvos.

Antras tarp geriausių dienos žvaigždžių liko Nešvilio "Predators" ekipos gynėjas Shea Weberis, įmušęs du įvarčius bei atlikęs rezultatyvų perdavimą rungtynėse su Karolinos "Hurricanes" (laimėta 5:2), o trečias liko jo komandos draugas Jasonas Arnottas, įmušęs du įvarčius.

BNS
 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

A. Tamašauskaitė - per akimirką nuo bronzos jaunimo olimpinėse žaidynėse nuotraukų albumas, kitų lietuvių startai ir rezultatai Nandzinge

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 16:06
Aurelijai Tamašauskaitei iki jaunimo olimpinių žaidynių bronzos medalio pritrūko tik truputėlio sėkmės. Mūsų sportininkei šeštadienį ne itin sėkmingai susiklostė pirmosios dvi rungtys. Baseine A. Tamašauskaitė liko tolokai nuo geriausio savo rezultato ir turėjo tenkintis 22-a vieta tarp 24 sportininkių.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pateko į paplūdimio tinklinio turnyro Rusijoje ketvirtfinalį (2)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 14:04
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė
LTF nuotr.
Rugpjūčio 23 d. R. Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) „Russia Open“ turnyre Sankt Peterburge sėkmingai grupės varžybas baigė Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

„Velomaratono“ dalyviai Baltijos kelio sukaktį švęs mindami

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 13:04
Velomaratonas  (A. Kavolėlės nuotr.)
Baltijos kelio 25-erių sukakties proga visi „Velomaratono“ dalyviai važiuos šios šventės paminėjimui pagamintais starto numeriais. Pasak renginio organizatoriaus Benedikto Vanago, „Velomaratono“ dalyvių starto numerius puošia trijų Baltijos valstybių vienybės simbolis.

Profesionalo patarimai: kaip išsirinkti tinkamus drabužius bėgimui

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 12:52
Andrius Ramonas
Asmeninio archyvo nuotr.
Patogi, praktiška ir funkcionali – tokia turi būti bėgiko apranga. Moterys tikriausiai pridurtų, kad dar ir graži. Olimpinės rinktinės gydytojas, patyręs ultramaratonininkas Andrius Ramonas „Vilniaus maratono“ gide pasidalino praktiniais patarimais, kurie padės išsirinkti aprangą varžyboms.

Artėjant rudens sezonui - „Velomaratono“ patarimai dviratininkams

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 12:31
Velomaratonas
Nors vasaros laisvalaikio malonumai netruks pasibaigti, dviračių entuziastai dar keletą mėnesių neskubės slėpti savo transporto priemonių. Keičiantis sezonui „Velomaratonas“ primena, kad dviratį, kaip ir automobilį, taip pat būtina pasitikrinti ir atitinkamai juos paruošti vėlyviems rudens pasivažinėjimams.