Vytautas Kaupas („Team Differdange-Losch“) finišavo 103-čias, Andrius Pečiulis liko 106-as, o Darijus Džervus („Veranclassic-Doltcini“) tenkinosi 118-a pozicija. Pastarieji Lietuvos dviratininkai finiše lyderiams pralaimėjo beveik 12 minučių.

Etapo rezultatai:

1. Romain Feillu (Prancūzija) - 2 val. 56 min. 05 sek.
...
103. Vytautas Kaupas (Lietuva) - atsiliko 11 min. 56 sek.
...
106. Andrius Pečiulis (Lietuva) - 11:56
...
118. Darijus Džervus (Lietuva) - 11:56
126. Anthony Mira (Prancūzija) - 12:43

E. Kovaliovas lenktynių Lenkijoje pirmą etapą baigė 65-as

52-ą kartą Lenkijoje startavusių daugiadienių „Tour of Malopolska“ dviratininkų lenktynių pirmame etape 65-ą vietą užėmė „Rietumu-Delfin“ komandai atstovaujantis Edgaras Kovaliovas.

Lietuvos dviratininkas 141 km distanciją įveikė kartu su etapo nugalėtoju lenku Bartlomiejumi Matysiaku, aplenkusiu prizininkais tapusius italą Riccardo Bolzaną ir tautietį Blažejų Janiaczyką.

1. Bartlomiej Matysiak (Lenkija) - 3 val. 10 min. 30 sek.
...
138. Marek Žuromski (Lenkija) - atsiliko 8 min. 02 sek.

M. Bernatonis lenktynių Kanadoje antrame etape liko 43-čias

29-ą kartą Kanadoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de Beauce“ antrame etape 43-ią vietą užėmė „Alpha Baltic-Unitymarathons.com“ ekipos narys Marius Bernatonis.

172 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 4 minutes bei 24 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui latviui Tomui Skūjiniui, aplenkusiam kanadietį Michaelą Woodsą bei amerikietį Carterį Jonesą.

1. Tomas Skūjinis (Latvija) - 4 val. 41 min. 53 sek.
2. Michael Woods (Kanada) - atsiliko 46 sek.
106. Matthias Schnapka (Vokietija) - 52:44

Bendroje įskaitoje M. Bernatonis iš 30-os pozicijos nukrito į 42-ą bei lyderiu tapusiam latviui T. Skūjiniui pralaimi puspenktos minutės.