30-metis lietuvis penktame etape trečiadienį po atkaklios kovos finišo sprinte užėmė 11-ą vietą. Tai kol kas aukščiausia G. Bagdono pozicija šiose varžybose.

Pergalę iškovojo antro etapo nugalėtojas belgas Giannis Meersmanas („Etixx-Quick Step“). Jis 171,3 km nuvažiavo per 4 val. 16 min. 42 sek.

Iki finišo likus apie 600 metrų šalia G. Bagdono griuvo keli dviratininkai. Po šio incidento lietuvis pamažu atsidūrė lyderių grupelės priekyje (priešpaskutinį posūkį įveikė ketvirtas) ir kartu su 12 varžovų dalyvavo lemiamame sprinte. G. Bagdonas finišo tiesiojoje atidavė visas jėgas, tačiau jų pergalei neužteko.

Lyderiu išliko kolumbietis Johnas Darwinas Atapuma (BMC). Antrą vietą užima ispanas Alejandro Valverde („Movistar“, +28 sek.), o trečią – triskart „Tour de France“ čempionas britas Christopheris Froome'as („Sky“, +32 sek.).

Dėl aukštos vietos bendroje įskaitoje nekovojantis G. Bagdonas (+29,49) užima 129-ą vietą.

Iš 198 startavusių dviratininkų klasifikuoti 192.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis rugsėjo 11-ą dieną.