Etapą laimėjo amerikietis Justinas Oienas („Caja Rural - Seguros RGA“). Jis 182,7 km nuvažiavo per 4 val. 33 min. 5 sek. (vid. greitis – 40,142 sek.).

Antras finišavo E. Šiškevičiaus komandos draugas Romainas Combaud'as. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-6 vietas užėmusiems dviratininkams.

7-47 vietose klasifiktuoti lenktynių dalyviai nuo nugalėtojo atsiliko 4 sek. Kitas lietuvis Žydrūnas Savickas („Bourg-en-Bresse AC“) finišavo 45-as.

Iki finišo likus kiek mažiau nei 150 km susiformavo šešių bėglių grupė, kurioje buvo ir E. Šiškevičius. Įveikus 100 km lyderių persvara siekė beveik 5 min. Iki finišo likus apie 50 km pirmavo keturi, vėliau – trys, o dar vėliau – penki sportininkai. 28-erių metų Lietuvos dviratininkas išsilaikė tarp lyderių iki pat finišo.

E. Šiškevičius antrame (42,8 km) ir trečiame (135,4 km) tarpiniuose sprinto finišuose buvo antras. Jis antrą vietą užėmė ir antrame tarpiniame kalnų finiše (120,4 km).

Lenktynių nugalėtoju tapo olandas Marco Minnaardas („Wanty - Groupe Gobert“).

Ž. Savickas (+4.20) užėmė 28-ą, o E. Šiškevičius (+40.37) – 65-ą vietas. Iš 120-ies startavusių dviratininkų klasifikuota 70-imt.