Pirmąjį serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1, o antrosiose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą – 3:2 po trijų pratęsimų.

Ketvirtadienį įvarčiais prie „Ducks“ klubo, kuris Stenlio taurės savininku buvo 2007 metais, pergalės prisidėjo Patrickas Maroonas (12:55) ir Simonas Despresas (39:05), o vartininkas Frederikas Andersenas atrėmė 27 arenos šeimininkų metimus.

„Blackhawks“ ekipos, kuri Stenlio taurę iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Patrickas Kane'as (19:03), o vartininko Corey Crawfordo sąskaitoje – 25 atremti svečių metimai.

Tai buvo pirmasis Čikagos ledo ritulininkų pralaimėjimas savo arenoje šio sezono NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose.

Ketvirtąsias Stenlio taurės Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Čikagoje šeštadienį.