Ketvirtadienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:1, 1:1, 1:0; 0:1) turėjo pripažinti keturiasdešimtą pergalę per 74 mačus iškovojusios bei septintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Vašingtono „Capitals“ (90 taškų) komandos pranašumą.

Per 11 su puse žaidimo minučių (11:34) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 66 šio sezono rungtynes – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Karlas Alzneris (2:51), Ericas Fehras (21:35) ir Mattas Niskanenas (61:13), o vartininkas Bradenas Holtby atrėmė 29 svečių metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Travisas Zajacas (34:41) bei Steve'as Bernieras (59:30), o „Devils“ vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje – 21 atremtas arenos šeimininko metimas.

„Rangers“ klubas tapo pirmuoju NHL atkrintamųjų varžybų dalyviu

Keturiasdešimt septintą pergalę 73-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse iškovojo ir šešiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderiu tapo bei pirmasis vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino Niujorko „Rangers“ (101 tšk.) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose 17,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Niujorko ledo ritulininkai 5:1 (3:1, 2:0, 0:0) nugalėjo trisdešimt šeštą nesėkmę per 73 mačus patyrusią bei aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Otavos „Senators“ (85 taškai) komandą.

Dviem įvarčiais (12:38 ir 19:00) bei rezultatyviu perdavimu prie pergalės prisidėjo Chrisas Kreideris, po įvartį pelnė Danas Boyle'as (14:40), Matsas Zuccarello (21:42) ir Tanneris Glassas (36:02), o „Rangers“ vartininkas Camas Talbotas atrėmė 23 arenos šeimininkų metimus.

Vienintelio įvarčio autoriumi pralaimėjusiųjų gretose tapo Curtis Lazaras (12:57). „Senators“ vartininkas Chrisas Driedgeris atrėmė visus 10 metimų, o antrojo kėlinio pradžioje (22:52) jį pakeitusio Andrew Hammondo sąskaitoje – 17 atremtų metimų iš 22.

NHL atkrintamosiose varžybose „Rangers“ ledo ritulininkai žais penktą sezoną iš eilės bei devintą kartą per dešimt pastarųjų sezonų.