Komandiniame 5,4 km atskiro starto prologe „AG2R La Mondiale“ komanda su Gediminu Bagdonu užėmė aštuntą vietą, o Ignatas Konovalovas bei Evaldas Šiškevičius, atstovaujantys „Team Marseille 13 KTM“ ekipa, buvo trylikti tarp dvidešimties komandą.

Asmeninėje įskaitoje po prologo G. Bagdonas užima 57-ą vietą, I. Konovalovas rikuojasi 86-as, o E. Šiškevičius - 87-as.

1. Rüdiger Selig (Vokietija) 5 min. 45 sek.
2. Vladimir Isajčev (Rusija)
3. Gatis Šmukulis (Latvija)
4. Daniel Moreno (Ispanija)
5. Sven Erik Bystrom (Norvegija) tas pats laikas
...
57.Gediminas Bagdonas (Lietuva) atsilieka 11 sek.
...
86.Ignatas Konovalovas (Lietuva) 17
87.Evaldas Šiškevičius (Lietuva) 17
...
158.Peter Velits (Slovakija) 2:11

Daugiadienių dviratininkų lenktynių Rumunijoje trečiajame etape G. Kaupas finišavo priešpaskutinis

Rumunijoje vykstančių daugiadienių „Sibiu Cycling Tour“ dviratininkų lenktynių trečiajame etape priešpaskutinis - 98-as - finišavo ir bendroje įskaitoje autsaiderio - 99-oje pozicijoje - rikiuojasi „Team Differdange-Losch“ komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

Lietuvos dviratininkas 162,5 km distancijos finiše 30 minučių bei 16 sekundžių pralaimėjo pergalę etape iškovojusiam italui Mauro Finetto, aplenkusiam tautiečius Simonę Ponzį bei Davide'ą Rebelliną.

1. Alessio Taliani (Italija) 4 val. 29 min. 58 sek.
2. Antonio Parrinello (Italija) atsiliko 4 sek.
3. Sergej Tvetcov (Rumunija) 4
4. Davide Rebellin (Italija) 4
5. Mauro Finetto (Italija) 4
...
98.Gediminas Kaupas (Lietuva) 30:16
99.Carol Eduard Novak (Rumunija) 30:37

Bendroje įskaitoje po prologo ir trečiojo etapo G. Kaupas nuo lyderio italo M. Finetto atsilieka 1 valanda 25 minutėmis ir 19 sekundžių.