Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

(7)
45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
© Sipa/Scanpix

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

Penkioliktą lenktynių „Giro d'Italia“ etapą laimėjo ispanas M. Landa

98-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių „Giro d'Italia“ daugiadienių dviratininkų lenktynių penkioliktąjį 165 km etapą sekmadienį laimėjo ispanas Mikelis Landa. Pergalę jis iškovojo aplenkęs Jurijų Trofimovą bei lenktynių lyderį bendrojoje įskaitoje Ispanijos dviratininką Alberto Contadorą.

Tinklinio turnyre Garliavoje Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrą vietą vyrų rinktinė tris kartus iš eilės įveikė gruzinus

Sekmadienį baigėsi Garliavoje vykęs tarptautinis nacionalinių tinklinio rinktinių turnyras „Lithuania Open“, kuriame žaidė 4 moterų ir 2 vyrų komandos. Jame čempionėmis tapo Švedijos moterų rinktinė, o lietuvės užėmė antrą vietą.

Europos jaunių irklavimo čempionate sidabrą iškovojo A. Kelmelis

Sekmadienį Čekijos mieste Račicėje baigėsi Europos jaunių (U-19) irklavimo čempionatas, kuriame lietuvis Armandas Kelmelis iškovojo sidabro medalį vienviečių valčių varžybose. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvavo 16 mūsų šalies sportininkų, kurie varžėsi septyniose valčių klasėse.

D. Labanauskas prestižinių smiginio varžybų finale įveikė pasaulio čempioną (6)

Darius Labanauskas tapo šeštadienį vykusio Lenkijos atvirojo smiginio čempionato nugalėtoju. Šios varžybos yra įtrauktos į Britų smiginio organizacijos (BDO) ir Pasaulio smiginio federacijos (WDF) reitingą. Joms yra suteikta itin aukšta kategorija – pirmoji, tad varžytis susirinko daugybė gerų žaidėjų. Iš viso rungėsi daugiau kaip 300 vyrų vieno pralošimo sistema.

Europos žolės riedulio Čempionų taurės turnyruose pergalę iškovojo tik viena Lietuvos komanda

2015 metų Europos žolės riedulio Čempionų taurės turnyruose šeštadienį pergalę iškovojo tik viena iš keturių Lietuvos komandų. Vyrų čempionų taurės V diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionato antroji diena Zagrebe (Kroatija) itin anksti prasidėjo Vilniaus „Ardui-Rudaminai“. Sostinės ekipai ankstyvą rytą teko žaisti antrąjį penktadienį dėl lietaus nutrauktų rungtynių su Graikijos „Napeos Apollon“ kėlinį.