Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

 (7)
45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
© Sipa/Scanpix

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Latvijoje prasidėjo Baltijos šalių lengvaatlečių mačas

Valmieroje prasidėjo tradicinės Latvijos Prezidento taurės lengvosios atletikos varžybos ir Baltijos šalių mačas. Visų trijų Baltijos šalių lengvaatlečiai pirmą kartą susitiko prieš 75-erius metus - 1940 metų rugsėjo 14-15 d. Kaune. Šių metų mačas išskirtinis dar ir tuo, kad bent vienas iš dviejų komandos narių turi būti ne vyresnis nei 23-ejų metų amžiaus.

Šalies karšto oro balionų čempionate pasikeitė lyderis

Telšių apylinkėse tęsiasi 23-ias Lietuvos karšto oro balionų čempionatas, kuriame kovą dėl medalių tęsia 28-i pilotai. Penktadienį buvo atliktas antras skrydis, kuriame sportininkai atliko dar tris užduotis.

Rusų spauda tyčiojasi iš savo pasaulio čempiono: gėda! Argi čia – vyras? (158)

Kazanėje įsibėgėjusiame 2015 metų vandens sporto šakų čempionate pagal iškovotų medalių skaičių ir toliau vyksta itin atkakli kova tarp pirmaujančių Kinijos ir Rusijos rinktinių, kurios abi laimėjo jau po 7 aukso apdovanojimus, tačiau kinai šeimininkus lenkia pagal bendrą kiekį – 17 prieš 11.

R. Meilutytės pirmasis treneris G. Martinionis: sportas išmoko vaikus gyventi (18)

Olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę užauginęs plaukimo treneris Giedrius Martinionis sako, kad tikru sportininku padeda tapti ne modernios sporto salės, o drausmė ir aplinkinių palaikymas.

„Velomaratonas“: kuo didesnis, tuo saugesnis

Saugumo statistika gerėja ne tik Lietuvos keliuose, bet ir didžiausiame dviračių renginyje „Velomaratone“. Sveiką gyvenimą, ekologiją, šeimos vertybes ir saugų eismą propaguojanti šventė kasmet didėja, o registruotų nelaimingų įvykių joje mažėja.