Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

(7)
45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
© Sipa/Scanpix

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Portugalijoje iškovojo bronzos medalius (13)

Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate Portugalijoje Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškovojo bronzos medalius. Mažajame finale sekmadienį lietuvės per 56 minutes po dramatiškos kovos 2:1 (18:21, 27:25, 15:12) įveikė septintas pagal skirstymą Rusijos atstoves Kseniją Dabižą bei Nadeždą Makroguzovą.

Pasaulio irklavimo čempionate sėkmingai startavo M. Griškonis ir L. Šaltytė visi lietuvių rezultatai (1)

Prancūzijoje sekmadienį startavo iki rugsėjo 6-osios vyksiantis pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja septynios Lietuvos įgulos – 12 sportininkų. Sekmadienį į startą stojo keturios įgulos, o kitos trys startuos pirmadienį.

Dar vienas Lietuvos plaukimo talentas A. Šidlauskas - pasaulio jaunimo čempionas! (54)

Pasaulio jaunimo (14-17 metų merginos bei 15-18 metų vaikinai) plaukimo čempionate Singapūre vienintelis Lietuvos atstovas 18-metis Andrius Šidlauskas sekmadienį triumfavo vaikinų 50 m rungties krūtine finale.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Europos jaunimo čempionate kovos dėl bronzos

Sekmadienį Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė patyrė pirmą skaudų pralaimėjimą po penkių iš eilės pergalių Macedo de Cavaleiros mieste (Portugalija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionate. Aštuntos pagal skirstymą lietuvės pusfinalyje 1:2 (16:21, 21:19, 10:15) pralaimėjo lenkėms Katarzynai Kociolek ir Dorotai Strag (20 reitingas).

R. Leleivytė baigiamajame pasaulio dviračių taurės etape Prancūzijoje finišavo dešimta

Šeštadienį Prancūzijoje įvyko baigiamasis – dešimtasis – 2015 metų sezono pasaulio moterų dviračių taurės varžybų etapas – klasikinės „GP de Plouay-Bretagne“ lenktynės.