Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

 (7)
45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
Foto: Sipa/Scanpix

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (7)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

J. Jefimova grįžta dalyvauti Rusijos plaukimo čempionate

Rusijos plaukikė Julija Jefimova, kuriai neseniai baigėsi 16 mėnesių diskvalifikacija už dopingo vartojimą, ketina dalyvauti Rusijos plaukimo čempionate Maskvoje. J. Jefimova žada varžytis net penkiose rungtynėse.

Prokuroras: manipuliacijomis varžybų rezultatais sunkiai išaiškinamos

Teisėsaugos pareigūnams kol kas sunkiai pavyksta išaiškinti ir įrodyti manipuliacijas sporto varžybų rezultatais, pripažįsta generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis.

LTOK kviečia dalyvauti konkurse ir laimėti kelionę į Baku (1)

Baku Europos žaidynių organizacinis komitetas surengė konkursą socialiniuose tinkluose ir sporto mėgėjams įsteigė prizą. Konkurso dalyviai socialiniuose tinkluose Instagram ir/arba Twitter pasidalinę savo nuotrauka arba trumpu video siužetu, gali laimėti skrydį dviem į Baku, nakvynę viešbutyje ir du bilietus į žaidynių atidarymo ceremoniją.

NHL lygos lyderis „Ducks“ klubas lengvai įveikė Edmontono komandą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio (NHL) lygos absoliutus ir Vakarų konferencijos lyderis Anaheimo „Ducks“ klubas savo aikštėje susitiko su Edmontono „Oilers“ komanda, lengvai įveikė varžovus rezultatu 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) ir su 107 taškais (50 pergalių ir 29 pralaimėjimai) trečius metus iš eilės tapo Ramiojo vandenyno diviziono nugalėtojais.

Lietuvos jaunių regbio rinktinė pateko į Europos čempionato B diviziono finalą (3)

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė pateko į Prancūzijoje vykstančio Europos čempionato B diviziono turnyro finalą. Pusfinalyje mūsiškiai trečiadienį 9:0 (6:0) nugalėjo Šveicarijos komandą.