Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

 (7)
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
© Sipa/Scanpix

45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Toliau stebinantis G. Titenis: medaliai visada buvo arti specialiai DELFI iš Berlyno (14)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 22:17
Giedrius Titenis
DELFI (E.Kniežausko nuotr.)
Berlyne vykstančiame Europos plaukimo čempionate Giedrius Titenis iškovojo jau du bronzos medalius. Nors čempionatas į pabaigą, atletas dar turi jėgų. Penktadienio vakarą 50 m plaukimo krūtine atrankinėse varžybose pagerino Lietuvos rekordą (27,39 sek.) ir iškopė į šios rungties finalą.

Lietuviai – antrame Europos jaunių paplūdimio tinklinio čempionato atkrintamųjų rate

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 21:38
Jauniausi tarptautinėse varžybose Lietuvai atstovaujantys tinklininkai toliau tęsia savo puikų pasirodymą Europos jaunių (iki 18 m.) paplūdimio tinklinio čempionate Kristiansande (Norvegija). Penkiolikmetis Marius Barauskis ir šešiolikmetis Edgaras Bartkus B grupėje užėmė pirmą vietą ir pateko iškart į antrą atkrintamųjų varžybų ratą.

A. Kasputis: Lietuvos komanda padarė viską, kad A. Kruopis finišuotų pirmas fotoalbumas

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 21:33
Lietuvos dviratininkai
K.Einikio nuotr.
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengiamų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ trečiajame etape penktadienį 27-erių metų Lietuvos rinktinės narys Aidis Kruopis finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštą vietą.

R. Meilutytė J. Jefimovos nepasiilgo: nelabai man rūpi, kas šalia manęs plaukia specialiai DELFI iš Berlyno (47)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 19:17
Rūta Meilutytė
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
Kol žmonės Lietuvoje mėgaujasi besibaigiančia vasara, olimpinei ir pasaulio čempionei, planetos rekordininkei Rūtai Meilutytei – pats darbymetis. Šeštadienio startas Europos plaukimo čempionate Berlyne bus jau trečios varžybos jai per dvi savaites.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė turnyrą Rusijoje pradėjo dviem pergalėmis

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 17:54
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pasaulio jaunimo čempionate pateko į finalą
LTF nuotr.
Penktadienį Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) „Russia Open“ turnyre Sankt Peterburge sėkmingai startavo Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.