Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

(7)
45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
© Sipa/Scanpix

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Puikus lygumų šalies bėgiko pasiekimas: V. Žlabys Gran Kanarijos kalnuose finišavo antras (1)

Šeštadienį Ispanijoje vykusiame prestižiniame 125 km kalnų bėgime „Trans Grancanaria“ Lietuvos atstovas Vaidas Žlabys užėmė antrąją vietą.

Biatlonininkas L. Banys pasaulio jaunių čempionate – 36-as

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) biatlono čempionato jaunių vaikinų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį lietuvis Linas Banys užėmė 36-ąją vietą.

D. Wilderis penktą kartą apgynė WBC planetos čempiono titulą

Aistringiausi bokso gerbėjai naktį iš šeštadienio į sekmadienį nekantriai laukė JAV mieste Birmingeme vykusios labai intriguojančios akistatos. Dėl planetos sunkaus svorio (per 90,7 kg) čempiono titulo pagal WBC (Pasaulio bokso tarybos) versiją grūmėsi amerikiečiai Deontay Wilderis ir Geraldas Washingtonas.

Atsargoje likęs M. Armalis stebėjo eilinę atstovaujamos ekipos pergalę

JAV ledo ritulio lygoje (AHL) šeštadienį „San Jose Barracuda“ klubas, kuriam atstovauja vartininkas Mantas Armalis, svečiuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 2:1, 1:2; 1:0) nugalėjo „Tucson Roadrunners“ ekipą ir iškovojo 14-ąją pergalę iš eilės.

S. Krupeckaitė pasaulio taurės varžybose JAV – šešta (1)

Los Andžele (JAV) vykstančio paskutinio – ketvirtojo – pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų keirino rungtyje šeštadienį lietuvė Simona Krupeckaitė užėmė šeštąją vietą.