Danijos sosto įpėdinis įveikė varginantį triatloną

(7)
45-erių metų Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas sekmadienį įveikė varginantį triatloną. Pradžioje jis nuplaukė 3,8 km, dviračiu nuvažiavo 180 km ir tada dar nubėgo maratoną. Šios distancijos atitinka Havajuose rengiamo garsiojo „Ironman“ čempionato distancijas. „Aš džiaugiuosi, galėdamas palenktyniauti su kitais 2 600 dalyvių. Tai bus didelis iššūkis“, - prieš startą teigė Frederikas.
Danijos sosto įpėdinis Frederikas su vaikais
© Sipa/Scanpix

Princas 3,8 km nuplaukė per 1 val. ir 10 min., dviračio etapą įveikė per 5 val., 25 min. ir 19 sekundžių, o maratoną nubėgo per 4 valandas. Danijos sosto įpėdinis užėmė 655 vietą, jo laikas - 10 val. ir 45 min.

Princą aktyviai palaikė žmona, kronprincesė Mary ir abu poros vyresnėliai - princas Christianas ir princesė Isabella.

Frederikas jau ir anksčiau stebino savo sportiniais rezultatais. 2000-ais jis, pavyzdžiui, su šunų kinkinių ekspedicija kirto Grenlandiją, įveikdamas 2 800 km atstumą.

Rankinio lyga: nervų karą laimėjo „Dragūnas“ ir „Šviesa“

Savaitgalį vykusiose Lietuvos Vivus.lt rankinio lygos 14 turo rungtynėse virė aistros. Favoritų dvikovoje Klaipėdoje vietos „Dragūnas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė Kauno „Granitą“. Tuo tarpu kitose rungtynėse laimėjo Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“, Pasvalio „Kurana-SM“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“.

Bėgikė L. Grinčikaitė varžybose Lenkijoje liko penkta (2)

Antrą kartą Lenkijoje surengtose tarptautinėse uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „Copernicus Cup 2016“ dalyvavo ir bėgikė Lina Grinčikaitė.

Pritrenkianti bėgikės istorija: nuo olimpietės iki prostitutės (34)

Vidutinių nuotolių bėgikė Suzy Favor Hamilton yra buvusi olimpietė, kuri JAV garbę gynė trejose olimpinėse žaidynėse. Tačiau vėliau sportininkė iš olimpietės virto prostitute.

Jaunimo žiemos olimpinės žaidynių sprinte R. Vaitkus liko 23-čias

Šeštadienį Norvegijoje prasidėjo II-osios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, kuriose dalyvauja per 1100 15-18 metų amžiaus sportininkų iš 70 šalių.

NHL: 31-oji Sent Luiso ledo ritulininkų pergalė

Trisdešimt pirmą pergalę 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Sent Luiso „Blues“ (71 tšk.) klubas.