Danai po dviejų kėlinių pirmavo 3:0, tačiau slovakams trečiajame kėlinyje pavyko išlyginti rezultatą. Pergalę Danijos ekipai lėmė Morteno Greeno realizuotas baudinys.

Slovakai (3 tšk.) A grupėje užima penktąją vietą, o danai (2 tšk.) - septintąją.

A grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)

8Italija300124:151

B grupėje Prancūzijos rinktinė taip pat po baudinių 4:3 (1:0, 0:2, 2:1; 0:0; 1:0) įveikė Šveicarijos ledo ritulininkus.

Pergalę prancūzams išplėšė baudinių serijoje taikliai smūgiavęs Stephane'as da Costa.

Šveicarai (6 tšk.) B grupėje žengia antri, o prancūzai (5 tšk.) - ketvirti.