Vakarų konferencijos pusfinalio lemiamose septintose rungtynėse „Sharks“ namuose lengvai įveikė Nešvilio „Predators“ ekipą 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-3.

„Ryklių“ varžovai Vakarų konferencijos finale, kur jie žais ketvirtą kartą ekipos istorijoje, bus Sent Luiso „Blues“ ritulininkai. „Blues“ septyniuose (4–3) pusfinalio serijos mačuose įveikė Dalaso „Stars“ komandą.

Pirmas finalo serijos iki keturių pergalių mačas Sent Luise bus žaidžiamas sekmadienį.

37-erių metų D. Zubrus žaidė 12:58 min., atliko 6 jėgos veiksmus, kartą netaikliai metė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Per tris mačus atkrintamose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 31 su puse (31:35) minutės, per kurias dusyk metė į vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

D. Zubrus reguliariame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

San Chosės klubui visus įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai, o keturis iš penkių įmušė kanadiečiai. Pasižymėjo amerikietis Joe Pavelski ir Joelis Wardas, Loganas Couture, Joe Thorntonas ir Patrickas Marleau.

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė visus 20 svečių metimų ir pirmą kartą per šešerius metus atkrintamose varžybose į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Savo aikštėje „Sharks“ komanda laimėjo pirmus du serijos mačus 5:2 (0:0, 0:1, 5:1) ir 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) bei penktą po pratęsimo – 5:1 (2:1, 2:0, 1:0). Trečias ir ketvirtas rungtynes išvykoje San Chosė ledo ritulininkai pralaimėjo 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) ir 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1; po trijų pratęsimų). Varžovų pranašumą išvykoje „Sharks“ po pratęsimo 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) teko pripažinti ir šeštame serijos mače.

Rezultatas:

San Chosės „Sharks“ – Nešvilio „Predators“ – 5:0 (2:0, 1:0, 2:0), – serija 4-3.

09:02 Joe Pavelski [1 - 0] (daugumoje)
16:51 Joel Ward [2 - 0]
20:36 Logan Couture [3 - 0]
40:32 Joe Thornton [4 - 0] (daugumoje)
43:54 Patrick Marleau [5 - 0]

— #StanleyCup Playoffs (@NHL) May 13, 2016

Goal number 9 for @jpav8, and a great start to #Game7 for the @SanJoseSharks. #StanleyCuphttps://t.co/HYmIkIWuLu

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)