Lietuvos dviratininkė 121 km distancijos finiše 9 minutes ir 24 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai olandei Annai Van Der Breggen, aplenkusiai tautietę Annemiek Van Vleuten ir amerikietę Megan Guarnier.

1. Anna Van Der Breggen (Olandija) - 3 val. 18 min. 46 sek.
2. Annemiek Van Vleuten (Olandija) - atsiliko 12 sek.

R. Navardauskas nebaigė lenktynių Belgijoje

Trečiadienį Belgijoje 79-ą vyko prestižinės klasikinės „La Fleche Wallone“ lenktynės, kurių nebaigė „Team Cannondale-Garmin“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.

Nugalėtoju antros metus iš eilės ir trečią kartą šių lenktynių istorijoje tapo ispanas Alejandro Valaverde. Jis 205,5 km numynė per 5 valandas 8 minutes 22 sekundes ir tik finišo spurtu aplenkė antrą ir trečią vietas užėmusius atitinkamai prancūzą Julianą Alaphilippe'ą ir šveicarą Michaelą Albasinį.

Pirmą kartą šiose lenktynėse A. Valaverde triumfavo 2006 metais, o 2007-ais liko antras. Trečiadienį finišo liniją kirto 133-ys dviratininkai iš 200-ų startavusių.