7,5 km distancijoje tiek Diana Rasimovičiūtė, tiek Natalija Kočergina po klaidų šaudykloje buvo privertos įveikti po 3 baudos ratus ir užėmė atitinkamai 62-ąją bei 64-ąją vietas tarp 85 finišavusių (startavo 86) dalyvių.

Pirmoji finiše nugalėtojai tapusiai ir be klaidų šaudžiusiai austrei Katharina Innerhofer pralaimėjo 2 minutes 58,2 sekundės, antroji - 3 minutes 04,2 sekundės.

Antrąją vietą užėmė Rusijos biatlonininkė Darja Vyrolainen, o trečiąja pozicija tenkinosi baltarusė Nadežda Skardino.

1. Katharina Innerhofer (Austrija) - 21 min. 19,1 sek. (0 baudos ratų)
2. Darja Vyrolainen (Rusija) - atsiliko 9,2 sek (0)
3. Nadežda Skardina (Baltarusija) - 12,1 (0)
4. Kaisa Makarainen (Suomija) - 27,0 (2)
5. Dorothea Wierer (Italija) - 30,8 (1)
...
62. Diana Rasimovičiūtė (Lietuva) - 2:58,2 (3)
...
64. Natalija Kočergina (Lietuva) - 3:04,2 (3)
...
85. Amanda Lightfood (Vokietija) - 6:19,4 (6)

Bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 14 rungčių iš 21) D. Rasimovičiūtė (34 tšk.) užimą 59-ąją vietą, N. Kočergina (11 tšk.) - 82-ta, o su 499 taškais pirmauja norvegė Tora Berger.