D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Didžiausio šalies sporto festivalio dalyvius džiugino kvapą gniaužiantas akrobatinių skrydžių pasirodymas (1)

Šeštadienį Nidos gyventojus, svečius bei didžiausio šalies sporto festivalio „Sveika, Neringa“ dalyvius nudžiugino neeilinis reginys – Lietuvos akrobatinių skrydžių grupės pasirodymas „Sparnas prie sparno“.

Saulė, šiluma ir sporto festivalis „Sveika, Neringa“ į Nidą sutraukė būrius sveikuolių bei įžymybių (3)

Nuo ankstyvo šeštadienio ryto šurmuliuojanti Nida vasaros sezoną atidarė ypač energingai. Vakar prasidėjęs didžiausias šalyje sporto festivalis „Sveika, Neringa“ suvienijo Lietuvos sporto mylėtojus ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjus, kurie visą dieną nepailsdami varžėsi daugybėje sporto rungčių ar bandė naujas sporto šakas.

Irkluotojas A. Navickas gavo vardinį kvietimą į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes (1)

Lietuvos irklavimo federaciją šeštadienį pasiekė džiugi žinia - pranešta, kad Augustui Navickui suteiktas vardinis kvietimas dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse.

J. Kinderis pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate užėmė aštuntą vietą

Rusijos sostinėje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate aštuntą vietą vyrų varžybų finale užėmė Justinas Kinderis.

R. Nadalis dėl traumos nežaidė atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių šešioliktfinalio mačo (2)

Prancūzijos tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 32 mln. eurų.