D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Rankinio lygoje „Granitas“ vargo nepatyrė, „Dragūnas“ klimpo Varėnoje

Trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos 11-ojo turo rungtynės. Varėnoje vietos „Ūla“ (2/8) stojo prieš Klaipėdos „Dragūno“ (9/0)ekipą, o Panevėžio „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ (1/9) bandė pasipriešinti Kauno „Granito-Kario“ (7/3) rankininkams.

Geriausias Lietuvos regbio-7 žaidėjas D. Vilimavičius: toks įvertinimas skatina dar labiau tobulėti

Pirmą kartą geriausiu Lietuvos regbio-7 žaidėju pripažintas 23-ejų metų Donatas Vilimavičius buvo nustebintas tokiu įvertinimu, bet džiaugėsi savo progresu.

Dviratininkė D. Tušlaitė sezoną pradėjo Australijoje (1)

2015 ir 2016 metų Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionė Daiva Tušlaitė jau pradėjo naują sezoną. Australijoje surengtose daugiadienėse lenktynėse „Santos Women's Tour“ (UCI II kategorija) 30-metė lietuvė užėmė 42-ą vietą, o jos komandos draugės visuose keturiuose etapuose pateko tarp prizininkių.

Lietuvos aikido federacijos meistrai įgijo aukštesnius dan laipsnius (12)

Pasauliniame aikido centre (Aikikai Hombu Dojo) Tokijuje (Japonija) vyko naujų dan laipsnių įteikimo ceremonija. Už meistriškumą ir nuopelnus dėstant bei vystant aikido Lietuvoje Moriteru Ueshiba sprendimu Lietuvos aikido aikikai federacijos (LAAF) prezidentui Pranui Golovačui ir viceprezidentei Irinai Kušelevič suteikti 5 dan aikido laipsniai.

NHL Vakarų konferencijos lyderiai „Wild“ ritulininkai pralaimėjo „Devils“ komandai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate Vakarų konferencijos lyderė Minesotos „Wild“ komanda namuose 3:4 (1:0, 1:1, 1:3) turėjo pripažinti Naujojo Džersio „Devils“ ledo ritulininkų pranašumą.