D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

LTOK nuotr.
Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete buvo pasveikinti ir pagerbti prieš 50 metų Tokijuje vykusių olimpinių žaidynių dalyviai. Į pagerbtuves atvyko lengvaatlečiai Birutė Kalėdienė, Adolfas Aleksejūnas Kęstutis Orentas, Antanas Vaupšas, irkluotojai Antanas Bagdonavičius, Celestinas Jucys, Jonas Motiejūnas, Vytautas Briedis.

Lietuvos kiokušin karatė rinktinėje – 20 kandidatų vykti į Japoniją

2014 spalio mėn. 30 d. 14:14
Inga Mikštaitė
Organizatorių nuotr.
Lietuvos kiokušin karatė federacija (LKKF) paskelbė Lietuvos rinktinės kandidatų, pretenduojančių dalyvauti kas ketverius metus rengiamame absoliučios svorio kategorijos pasaulio čempionate Japonijoje, sąrašą. Svarbiausias kiokušin karatė pasaulio renginys vyks 2015 metų spalio 30 - lapkričio 1 dienomis. Į Japoniją iš mūsų šalies gali vykti iki dešimties sportininkų.

Bušido kovotojas K. Liukaitis: man patinka kovinio sporto kultūra (6)

2014 spalio mėn. 30 d. 10:50
Karolis Liukaitis
Vienas garsiausių Lietuvos bušido kovotojų Karolis Liukaitis, kuris lapkričio 15 d. „Bushido HERO’S 2014“ turnyre Vilniaus „Siemens arenoje“ susikaus su Mattiasu Ibbsa, varžyboms ruošiasi savo gimtajame Kaune, sporto klube „Titanas“, kur jį treniruoja Marius Misiūnas.

NHL čempionate - „Red Wings“ ir „Predators“ klubų pergalės įvarčių video

2014 spalio mėn. 30 d. 09:46
Gustavas Nyquistas atakuoja Bradeno Holtby ginamus vartus
AP/Scanpix
Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate praėjusią naktį Lietuvos laiku sužaistos dvejos reguliaraus sezono rungtynės. Jose pergales iškovojo svečiuose žaidusios komandos. Taip Detroito „Red Wings“ klubas nugalėjo Vašingtono „Capitals“ ekipą 4:2 (0:0, 1:2, 3:0). Justinas Abdelkaderas Detroito klubui pelnė du įvarčius.

Regbininkas V. Bloškys: tikiuosi, ateityje čempionate dalyvaus visi Lietuvos universitetai (2)

2014 spalio mėn. 29 d. 16:13
Jau ketvirtadienį Vilniuje vyks pirmas Lietuvos universitetų regbio-7 čempionato etapas - „Peugeot“ turas. Jo metu septynios mūsų šalies aukštųjų mokyklų komandos pradės kovą dėl nugalėtojų taurės.Universitetai smarkiai prisidėjo prie Lietuvos regbio vystymosi. Nemažai perspektyvių Lietuvos žaidėjų renkasi studijas Lietuvoje, todėl čempionatas turėtų būti aukšto lygio.