D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

„Granito-Gajos-Kario“ rankininkai tik vienu įvarčiu įveikė vilniečius (2)

2014 spalio mėn. 1 d. 22:06
LSU-Lūšis - Granitas-Gaja-Karys
LRL nuotr.
Lietuvos „Vivus.lt Rankinio lygos“ čempionate toliau užtikrintomis pergalėmis į priekį žingsniuoja Klaipėdos „Dragūnas“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“. Šios ekipos antrajame čempionato ture savo varžovus įveikė didesniais nei 10 įvarčių skirtumais.

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete - žiemos sporto šakų vadovų posėdis

2014 spalio mėn. 1 d. 14:18
Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje įvyko žiemos olimpinių sporto šakų komisijos posėdis, kuriame dalyvavo šalies žiemos sporto šakų federacijų vadovai, Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) bei LTOK atstovai. Pasak LTOK pranešimo, buvo aptartos pasirengimo „LTeam“ žiemos olimpiniam festivaliui, kuris vyks 2015 metų vasario 14 dieną Druskininkuose, detalės.

Irklavimo Baltijos taurės varžybose Lietuvos rinktinė užėmė penktą vietą vienintelį auksą iškovojo A. Kelmelis

2014 spalio mėn. 1 d. 12:39
Armandas Kelmelis
LIF nuotr.
Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko jau trečios irklavimo komandų „Baltic Cup“ varžybos, kuriose dalyvavo devynių valstybių irkluotojai. Viename paskutinių tarptautinių turnyrų šiemet dalyvavę lietuviai, parsivežė penkis medalių komplektus, o komandų įskaitoje užėmė 5-ą vietą.

Tiesioginių transliacijų maratonas Lietuvos rankinio lygoje startuos rungtynėmis sostinėje (6)

2014 spalio mėn. 1 d. 11:12
Praėjusią savaitę prasidėjęs naujas Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ sezonas po pertraukos sugrįžta į tiesiogines transliacijas internetu. Antradienį nuo 19 val. DELFI eteryje rankinio gerbėjų lauks mačas Vilniuje tarp šeimininkų VHC „Šviesos“ ir Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ rankininkų.

Jaunimo ledo ritulio lygoje Vilniaus „Žalgiris“ nukrito į aštuntą vietą (3)

2014 spalio mėn. 1 d. 11:30
Ledo ritulio klubas Vilniaus "Žalgiris"
Organizatorių nuotr.
Šeštą nesėkmę vienuoliktose žemyninės Jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) B grupės rungtynėse patyrę ir į aštuntą vietą aštuoniolikos ekipų Vakarų konferencijos turnyre nukrito Vilniaus „Žalgirio“ (15 tšk.) komanda.