D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Toliau buriamos Lietuvos bobslėjaus, skeletono ir rogučių rinktinės ypač reikia merginų ir moterų

2015 sausio mėn. 27 d. 12:16
Moterų skeletonas
AP/Scanpix
Lietuvos bobslėjaus ir skeletono sporto (LBSSF) bei Lietuvos rogučių sporto (LRSF) federacijos kartu su Lietuvos sporto universitetu (LSU) rengs dar vieną atranką sportininkų, siekiančių atstovauti Lietuvai bobslėjaus ir skeletono bei rogučių komandoms.

J. Ruddas: R. Meilutytė – stipresnė, vyresnė ir labiau užsidegusi (1)

2015 sausio mėn. 27 d. 09:24
Rūta Meilutytė
Instagram.com nuotr.
Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė nedalyvavo Lietuvos sporto apdovanojimų iškilmėse Vilniuje. Jai skirtą Metų sportininkės prizą atsiėmė plaukikės tėvas Saulius Meilutis. O didžiausia mūsų šalies sporto viltis tuo metu jau buvo treniruočių stovykloje Kanarų salose.

„Energijos“ ledo ritulininkai pralaimėjo svarbią dvikovą Baltarusijos pirmenybėse (3)

2015 sausio mėn. 26 d. 23:18
21-ą nesėkmę 35-ose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse patyrė devintą vietą užimanti Elektrėnų „Energijos“ (44 tšk.) komanda, pirmadienį namuose 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) nusileidusi dešimtoje pozicijoje esančiai „Vitebsk-2“ (19 tšk.) ekipai.

„Volvo Ocean Race“: įtemptos valandos iki tarpinio finišo gali būti lemtingos (1)

2015 sausio mėn. 26 d. 18:49
Rokas Milevičius
Organizatorių nuotr.
Po 24 parų varžybų, pirmadienio naktį „Volvo Ocean Race“ lenktynių aplink pasaulį pirmos jachtos pasieks tarpinį finišą Sanja uoste Kinijoje. Lietuvos buriavimo aistruoliai laiko kumščius – ar pavyks olandų komandai „Team Brunel“ su pirmu ir vieninteliu regatoje dalyvaujančiu Roku Milevičiumi iškopti į šio etapo lyderių trejetuką?

Šuolininkas į aukštį R. Stanys lengvaatlečių turnyre Rusijoje buvo ketvirtas (2)

2015 sausio mėn. 26 d. 17:47
Volgograde (Rusija) vykusiose tarptautinėse „Gubernatoriaus taurės“ uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose dalyvavęs šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys užėmė ketvirtą vietą - 2,24 m. Savo pirmame šio sezono uždarų patalpų turnyre 2,10 m aukštį lietuvis įveikė pirmu bandymu, 2,15 m - trečiu, 2,20 m - pirmu, o 2,24 m - antru.