D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Baigėsi padelio teniso turnyras „Žiemos taurė 2015“ Š. Marčiulionio komentaras (2)

Pasibaigė beveik tris mėnesius trukęs Lietuvos padelio fedaracijos (LPF) turnyras „Žiemos taurė 2015“, kurio atkrintamosios varžybos ir finalai vyko Kauno „Ecotennis“ aikštyne. Turnyre 46 padelio teniso mėgėjai kovojo trijose grupėse – moterų B, vyrų A ir vyrų B.

Lietuvos muaitai čempionatas nepaliko abejingų

Vilniaus laisvalaikio ir pramogų centre įvyko ilgai lauktas muaitai čempionatas. Šio sporto mylėtojai pirmą kartą Lietuvos istorijoje turėjo progą išvysti kraują stingdančias ir adrenaliną kraujyje pumpuojančias dvikovas viešoje erdvėje. Renginys, trukęs dvi dienas, buvo tiesiogiai transliuojamas per DELFI TV.

Pasauliniame reitinge Lietuvos vyrų regbio rinktinė susigrąžino prarastą poziciją

Tarptautinės regbio federacijos (IRB) paskelbtame planetos vyrų regbio rinktinių reitinge Lietuvos komanda po pergalės (46:11) prieš latvius susigrąžino prarastą poziciją ir su 48,01 įskaitinio taško iš 44-os vietos pakilo į 43-ią. Per savaitę Lietuvos kraitis padidėjo 0,36 taško.

Lietuvos plaukikas T. Duškinas treniruosis drauge su legendiniu M. Phelpsu (4)

Lietuvos plaukimo rinktinės narys Tadas Duškinas treniruosis su tituluočiausių visų laikų olimpiečiu, JAV plaukiku Michaelu Phelpsu. Tokia galimybė 21-erių metų kauniečiui atsivėrė žinomam treneriui Bobui Bowmanui sutikus treniruoti Arizonos valstybinio universiteto plaukikų komandą. Šiame universitete T. Duškinas dar vienerius metus mokysis ir jam atstovaus JAV studentų pirmenybėse.

„Capitals“ – NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje įvarčių video

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamų Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalyje Vašingtono „Capitals“ klubas namuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) nugalėjo Niujorko „Islanders“ ledo ritulininkus, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-3 ir iškopė į konferencijos pusfinalį.