D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Intriguojantis triatlono taurės startas Tauragėje ir nenuspėjama favoritų kova

Jau šį savaitgalį prasidės Lietuvos triatlono taurės varžybos, o šiemet jos įskaitą sudarys penki etapai, vyksiantys penkiuose dėmesio vertuose Lietuvos kampeliuose. Metas pažvelgti į triatlono taurės geografiją ir favoritų gretas.

Parolimpiniams čempionams – naujas tarptautinis golbolo turnyras Trakuose

Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinės pergalė Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse paskatino Lietuvoje organizuoti naują tarptautinį golbolo turnyrą, į kurį birželio 1-4 dienomis Trakuose susirinks komandos net iš keturių žemynų.

Merginos karatistės vasarai keliasi į paplūdimio tinklinio aikštelę

„Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ tinklinio klubas pradeda naują projektą „Karate merginų vasara su FV“. Jame dalyvaus dvi tituluotos kyokushin karate kovotojos Diana Balsytė ir Margarita Čiuplytė.

Vokietijoje vykusiame medkirčių čempionate triumfavo australas

Praėjusį šeštadienį Hamburge susirinko šimtai smalsuolių, kurie norėjo savo akimis išvysti, kaip dėl geriausio titulo varžosi medkirčiai profesionalai. Dėl pagrindinio prizo ir garbės susikovė aštuoni medžių kirtimo meistrai iš viso pasaulio. Vyrai turėjo parodyti, kaip moka darbuotis kirviu ir pjūklu.

Lietuvos buriuotojai prieš pasaulio čempionatą startavo prestižinėje „Delta Lloyd“ regatoje

Du Lietuvos buriuotojai Viktorija Andrulytė ir Martis Pajarskas startavo prestižinėje „Delta Lloyd“ regatoje Medemblike (Olandija), kur po poros mėnesių (rugpjūčio 16-28 dienomis) vyks ir „Laser Radial“ klasės pasaulio čempionatas.