D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos regbininkai – apie šauktinių kariuomenę: be abejo, sutiktume eiti (4)

2015 kovo mėn. 2 d. 16:57
Praėjusią savaitę Valstybės gynybos taryba nusprendė grąžinti į Lietuvos kariuomenę šauktinius. Šį sprendimą, kurį dar turės patvirtinti Seimas, visuomenė, tarp jų ir sporto žmonės, vertina skirtingai. Patriotizmu garsėjantys Lietuvos regbininkai pritaria šiai idėjai ir tikina, kad karinės pratybos Lietuvos vyrams padėtų tapti tvirtesniems ir drausmingesniems.

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate – šeši lietuviai

2015 kovo mėn. 2 d. 16:22
Jau šią savaitę Prahoje (Čekija) prasidės Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvaus šeši Lietuvos sportininkai. Nors Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) nustatyti normatyvai pakluso penkiems lengvaatlečiams (Airinei Palšytei, Raivydui Staniui, Sonatai Tamošaitytei, Šarūnui Banevičiui ir Dovilei Dzindzaletaitei), į Čekijos sostinę vyks ir sprinterė Lina Grinčikaitė.

Trys lietuviai nebaigė klasikinių dviratininkų lenktynių Belgijoje (1)

2015 kovo mėn. 2 d. 14:20
Gediminas Bagdonas
Organizatorių nuotr.
Belgijoje vykusios 67-os „Kuurne-Bruxelles-Kuurne“ klasikinės vienadienės dviratininkų lenktynės nesėkmingai susiklostė lietuviams - „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas, „An Post-Chain Reaction“ ekipos narys Paulius Šiškevičius ir „CCT p/b Champion System“ komandoje pedalus minantis Darijus Džervus nebaigė distancijos.

Sporto žurnalistų badmintono čempionate – naujas nugalėtojas

2015 kovo mėn. 2 d. 13:16
Vilniuje, SEB arenoje, surengtas antras Lietuvos sporto žurnalistų badmintono čempionatas. Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) ir „Teniso pasaulio“ organizuotame turnyre jėgas išbandė 15 žiniasklaidos atstovų: 12 vyrų ir trys moterys.

Anahaimo „Ducks“ ledo ritulininkai vejasi absoliutų NHL pirmenybių lyderį

2015 kovo mėn. 2 d. 12:36
Ducks ledo ritulininkai
AP/Scanpix
40-ą pergalę 64-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo ir atsilikimą nuo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutaus lygos lyderio Nešvilio „Predators“ (89 tšk.) klubo iki dviejų taškų sumažino Anahaimo „Ducks“ (87 tšk.) komanda.