D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

M. Armalis debiutavo ledo ritulio Čempionų lygoje

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 08:07
Ketvirtadienį prasidėjo naujai įkurtos Čempionų ledo ritulio lygos sezonas. Pirmas D grupės rungtynes sužaidė Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija) klubas, kuriam atstovauja vartininkas Mantas Armalis. „Djurgarden“ ekipa savo arenoje po permainingos kovos ir pratęsimo 5:4 (0:0, 1:3, 3:1, 1:0) įveikė Fribūro „HC Gotteron“ (Šveicarija) ledo ritulininkus, - praneša Sportas.lt.

A. Palšytė „Deimantinės lygos“ varžybose užėmė antrą vietą (2)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 07:57
Airinė Palšytė
I.Sidarevičiaus nuotr.
Ketvirtadienį Stokholme (Švedija) įvyko vienuoliktasis šių metų Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos varžybų etapas. Jame sėkmingai pasirodė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, - skelbia Sportas.lt.

A. Kasputis: esu nepatenkintas „Baltic Chain Tour“ dviračių lenktynių teisėjų sprendimu

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 07:11
Olimpinis čempionas, Lietuvos dviračių rinktinės treneris Artūras Kasputis pirmą kartą gyvenime pateko į situaciją, kuomet dėl teisėjų ir lenktynių organizatorių kaltės dviratininkai nusuko ne tuo keliu, o arbitrai nesiėmė jokių veiksmų situacijai pakeisti.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai jaunimo žaidynėse pateko į atkrintamas varžybas dviratininkės užėmė devintą vietą (1)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 07:40
Antrą pergalę II vasaros jaunimo olimpinių žaidynių Kinijoje paplūdimio tinklinio turnyre iškovojo ir į atkrintamas varžybas pateko Mato Navicko ir Edvino Vaškelio duetas. Penktadienį lemiamame šešių porų B grupės turnyro penktojo turo mače 27-ą reitingą turintys jaunieji Lietuvos paplūdimio tinklininkai per pusvalandį 2:0 (21:18, 21:10) nugalėjo Jamaikos porą - Rojey Hutchinsoną ir Shavarą Bryaną (14 reitingas).

Ieties metikas R. Verbavičius Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate liko ketvirtas

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 23:40
Didžiojoje Britanijoje vykstančiame 2014 metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate, kurį rengia Tarptautinis parolimpinis komitetas (IPC), per žingsnį nuo medalio ketvirtadienį liko ieties metikas Ramūnas Verbavičius.