D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.
Dviračių lenktynės

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

NHL lygos lyderis „Ducks“ klubas lengvai įveikė Edmontono komandą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio (NHL) lygos absoliutus ir Vakarų konferencijos lyderis Anaheimo „Ducks“ klubas savo aikštėje susitiko su Edmontono „Oilers“ komanda, lengvai įveikė varžovus rezultatu 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) ir su 107 taškais (50 pergalių ir 29 pralaimėjimai) trečius metus iš eilės tapo Ramiojo vandenyno diviziono nugalėtojais.

Lietuvos jaunių regbio rinktinė pateko į Europos čempionato B diviziono finalą (1)

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė pateko į Prancūzijoje vykstančio Europos čempionato B diviziono turnyro finalą. Pusfinalyje mūsiškiai trečiadienį 9:0 (6:0) nugalėjo Šveicarijos komandą.

Lietuvos vicečempionai – ties iškritimo riba (7)

Lietuvos vyrų rankinio lygos pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes laimėjo ir serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0 į priekį išsiveržė HC „Vilnius“, Klaipėdos „Dragūnas“, Alytaus „Almeida-Stronglasas“ ir Kauno „Granitas-Gaja-Karys“.

R. Meilutytė apie 100 m per 1:04 min.: dirbu ties tuo (6)

Rūta Meilutytė šį pavasarį peržengė simbolinę ribą – kovo 19 d. Lietuvos plaukimo princesei sukako 18 metų. Dar prieš trejus metus, 2012-ųjų pavasarį, tada kukli 15-metė buvo gerai žinoma tik plaukimo specialistams. Bet praėjus vos keliems mėnesiams jos talentas Londone pražydo olimpinio aukso spalva.

Jau parduodami bilietai į Rio de Žaneiro olimpiadą: brangiausi – į krepšinio turnyro finalą (10)

Brazilijoje pradėti platinti bilietai į 2016 metų Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių varžybas. Bilietų kainos lyginant su 2012 metų Londono žaidynėmis – pastebimai mažesnės ir siekia 70 realų (22 JAV dolerių), o kartais – ir dar mažesnės.