D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Legendinis boksininkas M. Ali atsidūrė ligoninėje (4)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 09:50
Vienas geriausių visų laikų boksininkų Muhammadas Ali paguldytas į ligoninę dėl pneumonijos (plaučių uždegimas). Tiesa, neatskleidžiama, kurioje ligoninėje yra prižiūrimas buvęs sportininkas, rašo CNN.

Paaiškėjo LRF taurės turnyro finalinio ketverto dalyviai

2014 gruodžio mėn. 20 d. 20:15
Klaipėdiečiai iš LRF taurės turnyro eliminavo varėniškius
LRL nuotr.
Paaiškėjo visi 2014-2015 metų Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalinio ketverto dalyviai. Dėl minėtojo trofėjaus kovas tęs Klaipėdos „Dragūnas“, Kauno „Granitas-Gaja-Karys“, Pasvalio „Rankininkas/SM“ ir HC „Vilnius“.

R. Meilutytė Anykščiuose pagerino Lietuvos rekordą iš viso laimėjo 5 aukso medalius (9)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 17:56
LTU plaukimo čempionatas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Anykščiuose baigėsi atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame baseine (25 m). Paskutinę varžybų dieną geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė 100 metrų plaukimo krūtine finale užfiksavo puikų rezultatą.

Lietuvos komanda mišrioje estafetėje Austrijoje finišavo 19-a A. Sereikaitė P. Korėjoje užėmė 13-ą vietą

2014 gruodžio mėn. 20 d. 16:14
Lietuvos moterų estafetės komanda
LBF nuotr.
Šeštadienį Austrijoje mišrios estafetės varžybomis baigėsi 2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečiasis etapas.

Iki kraujo: buvęs NBA žaidėjas debiutavo kikbokso ringe dvikova buvo nutraukta (15)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 14:51
Darko Miličičius
AP/Scanpix
Buvęs NBA lygos žaidėjas Darko Miličičius sudalyvavo pirmoje savo kikbokso kovoje. 29-erių serbas ją pralaimėjo tautiečiui Radovanui Radojčičiui.