D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Ledo ritulys Lietuvoje auga įspūdingais tempais

2014 lapkričio mėn. 27 d. 11:35
Nacionalinė vaikų ledo ritulio lyga (NVLRL) iš visų Lietuvos ledo ritulio mokyklų surinko statistinius duomenis lapkričio 1-ai dienai, pagal kuriuos paaiškėjo, jog šalyje ledo ritulį žaidžia 748 vaikai. Pridėjus šiuo metu užsienyje besitreniruojančius lietuvius, jaunųjų ledo ritulininkų skaičius artėja link tūkstančio – 829.

Dvylikta Stenlio taurės savininko Los Andželo „Kings“ klubo pergalė NHL čempionate

2014 lapkričio mėn. 27 d. 11:19
Dvyliktą pergalę 23-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo šeštą vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Stenlio taurės (Stanley Cup) savininkas Los Andželo „Kings“ (29 tšk.) klubas. „Kings“ ledo ritulininkai svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 4:0 (4:0, 0:0, 0:0) įveikė devintą pralaimėjimą per 21 mačą patyrusią ir devintoje pozicijoje Vakaruose esančią Minesotos „Wild“ (24 tšk.) komandą.

Mirė per kriketo rungtynes retą traumą patyręs žaidėjas Ph. Hughesas (4)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 11:25
Australų kriketininkas Phillipas Hughesas mirė po to, kai patyrė retą kaklo traumą per vienas rungtynes, o tas mirtinas incidentas tapo vienu iš labiausiai sukrėtusių nelaimingų atsitikimų sporte nuo „Formulės-1“ grando Ayrtono Sennos žūties.

Lietuvos akmenslydininkai Europos pirmenybėse taip ir nepatyrė pergalės džiaugsmo (2)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 10:21
Šveicarijoje vykstančiame Europos akmenslydžio (kerlingo) čempionate septintą vietą antro diviziono Raudonoje grupėje užėmė pergalių taip ir neiškovojusi Lietuvos vyrų rinktinė. Tiesa, Lietuvos akmenslydininkai grupės turnyrą baigė su viena pergale ir 6 pralaimėjimais, bet ši pergalė be kovos buvo įskaitytą prieš turnyre nedalyvavusią Prancūzijos ekipą. Paskutinį mačą lietuviai 4:7 pralaimėjo Kroatijos komandai.

Lietuvės čekes gerbia, bet nebijo žais kontrolinį mačą su vaikinais (7)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 16:28
Lietuvos nacionalinė moterų rankinio rinktinė išvyksta į Čekiją, kur savaitgalį prasideda pasaulio čempionato atrankos turnyras. Nors favoritėmis laikomos šeimininkės, Lietuvos rankininkės nežada lengvai atiduoti pergalės ir kausis dėl pirmos vietos grupėje.