D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

J. Šuklinas draugo atminimą įamžino bokso turnyru (1)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 17:09
Visagine surengtas bokso turnyras „Ivano Plochotniuko memorialas“, kurio pagrindinis organizatorius buvo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.

Vilniuje prasideda pasaulio rankų lenkimo čempionatas

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:22
Rankų lenkimas (A. Ridikaitės nuotr.)
Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidėjo pasaulio rankų lenkimo čempionatas. Į pirmenybes susirinko 46 šalių atletai, kurie rugsėjo 17 - 20 dienomis varžysis dėl rankų lenkimo pasaulio čempionų vardų. Kalbėdamas pasaulio rankų lenkimo čempionato atidarymo metu Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas pasidžiaugė, jog Lietuvos sostinei teko didžiulė garbė priimti 36 planetos pirmenybes.

A. Kočetkovo Europos ilgo nuotolio triatlono čempionate buvo 19-as (1)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 13:32
Aleksandras Kočetkovas
Organizatorių nuotr.
Olandijos Almero mieste vyko Europos ilgo nuotolio triatlono čempionatas, kurio dalyviams reikėjo varžytis „Ironman“ nuotolyje: 3,8 km plaukimas, 180 km važiavimas dviračiu ir 42 km bėgimas. Mūsų šalį atstovavo Aleksandras Kočetkovas, kuris elito grupėje užėmė 19-ą vietą, nuotolį įveikęs per 10 val. 41 min 23 sek.

Amerikoje - lietuvis iškovojo muaythai pasaulio čempiono diržą fotoalbumas (13)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 13:37
Deividas Danyla prieš Rami Ibrahimą
Asmeninio archyvo nuotr.
Daujojo Džersio valstijoje Rovėjaus mieste vykusiame tarptautiniame Muaythai (Tailando bokso) turnyre „The Warrior's Cup XXI“ kaunietis, sporto klubo „Titanas“ auklėtinis Deividas Danyla, iškovojo muaythai pasaulio profesionalų čempiono diržą iš ilgiausiai JAV kovojančio (22 metus) sportininko Ibrahimo Rami, dar vadinamo „Arabiškas košmaras“.

Pasaulio buriavimo čempionate V. Andrulytė iškrito iš pirmo dešimtuko (1)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 13:16
Viktorija Andrulytė
Po poilsio dienos Ispanijoje vykstančiame 2014 metų pasaulio buriavimo čempionate sėkmingiausiai iš lietuvių startavusi 2011 metų Europos jaunimo vicečempionė Viktorija Andrulytė moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje smuktelėjo į dvyliktą vietą. Lietuvė šeštame plaukime buvo 39-a ir dabar jos sąskaitoje 58 baudos taškai.