D. Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Danijoje finišavo penkioliktasI.Konovalovas lenktynėse Turkijoje liko 81-as

(1)
Penkioliktą vietą Danijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Himmerland Rundt“ užėmė „Doltcini Flanders“ komandai atstovaujantis Darijus Džervus. Lietuvos dviratininkas 194,3 km distanciją įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Yoeriu Haviku.
Dviračių lenktynės
© AFP/Scanpix

Šis finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius norvegą Kristianą Dyrnesą bei daną Magnusą Cortą Nielseną.

1. Yoeri Havik (Olandija) 4 val. 41 min. 56 sek.
...
80.Andris Smirnovs (Latvija) atsiliko 8 min. 25 sek.

Turkijoje pasibaigusiose aštuonių etapų daugiadienėse „Presidential Cycling Tour of Turkey“ dviratininkų lenktynėse sėkmingiausiai iš trijų lietuvių pasirodė „MTN-Qhubeka“ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje užėmė 81-ą vietą.

Galutinėje rikiuotėje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui turkui Mustafai Sayarui pralaimėjo 38 minutes bei 1 sekundę.

„Orica-GreenEdge“ ekipai atstovaujantys Tomas Vaitkus bei Aidis Kruopis užėmė atitinkamai 106-ą bei 121-ą vietas.

Galutinė įskaita:

1. Mustafa Sayar (Turkija) 29 val. 13 min. 13 sek.
2. Natnael Berhane (Eritrėja) atsiliko 41 sek.
175.Thomas Raeymaekers (Belgija) 1:21:35

Sekmadienį aštuntą 121 km etapą laimėjo vokietis Marcelis Kittelas (2:43:45), A.Kruopis finiše buvo ketvirtas, I.Konovalovas - 66-as, o T.Vaitkus - 72-as.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Sunkiaatletis V. Skirka Europos jaunių čempionate - 14-as

Izraelyje vykstančio Europos jaunių (iki 20-ies metų) ir jaunimo (iki 23-ejų metų) sunkiosios atletikos čempionato jaunių vaikinų svorio kategorijoje iki 69 kg lietuvis Vincentas Skirka užėmė 13-ą vietą.

Europos moterų rankinio čempionate teisėjauja ir dvi Lietuvos atstovės

Sekmadienį Švedijoje startavo Europos moterų rankinio čempionatas, kur finalo etape rungtyniauja šešiolika komandų, suskirstytos į keturias grupes. Jų tarpe Lietuvos rinktinės nėra, tačiau turime savo atstoves, rankinio teisėjas iš Kauno Viktoriją Kijauskaitę ir Aušrą Žalienę.