Pergalę namuose iškovojo bendroje Euroturo varžybų įskaitoje pirmaujanti bei praėjusio sezono Euroturo laimėtoja Švedijos rinktinė, 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) įveikusi Suomijos ekipą.

Kitame mače Čekijos ledo ritulininkai namuose tik po baudinių serijos 3:2 (1:1, 0:0, 1:1; 0:0; 1:0) palaužė Rusijos komandos pasipriešinimą.

Trečiojo etapo turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 1 1 0 0 0 3:2 3
2. Čekija 1 0 1 0 0 3:2 2
3. Rusija 1 0 0 0 1 2:3 1
4. Suomija 1 0 0 1 0 2:3 0

Eurotro varžybų lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 7 4 1 2 0 22:17 14
2. Čekija 7 2 2 3 0 17:19 10
3. Suomija 7 3 0 3 1 13:18 10
4. Rusija 7 2 0 3 2 23:21 8

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)