Pirmame kėlinyje Aleksas Ovečkinas (18:13) išvedė svečius į priekį, o trečiame rezultatą pavyko išlyginti Jesperui Fastui (55:21).

Pergalingą įvartį Joelas Wardas (59:58) į šeimininkų vartus įmušė likus iki trečiojo kėlinio pabaigos 1,3 sekundės.

Beje, 2012 ir 2013 metais „Capitals“ būsimiesiems varžovams atkrintamąsias varžybas abusyk pralaimėjo.

Kitame Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio mače pirmą vietą konferencijoje reguliariajame sezone užėmęs Anahaimo „Ducks“ klubas namuose net 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) nugalėjo Kalgario „Flames“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Corey Perry's (22:13 ir 40:44), po vieną – Mattas Beleskey (10:17), Patrickas Maroonas (13:11), Emersonas Etemas (50:11) ir Ryanas Getzlafas (52:32), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Samas Bennettas (49:16).

Antrosios serijų rungtynės šeštadienį vėl bus žaidžiamos Niujorke ir Anahaime.