C. McGregoras buvo nokautuotas treniruočių kovoje

(24)
Airijos mišrių kovos menų (MMA) atstovas Conoras McGregoras buvo nokautuotas per treniruočių pobūdžio bokso kovą. Apie tai papasakojo Pasaulio bokso organizacijos (WBO) buvęs planetos čempionas Jessie Vargas. Jo žodžius cituoja „BoxingScene“.
Conoras McGregoras
© Reuters / Scanpix

„Vaikiną jau nokautavo sparingo kovoje“, – pareiškė J. Vargas, bet nepatikslino, iš kur gavo tokią informaciją. Jis pabrėžė, kad bokso pasaulis yra mažas, todėl jame sunku ką nors nuslėpti.

Rugpjūčio 26-ą dieną C. McGrogoras ringe kausis su boksininku Floydu Mayweatheriu pagal bokso taisykles. Airio honoraras už šią kovą siekia 75 mln. JAV dolerių, o amerikiečio – 100 mln.

40-metis Floydas Mayweatheris yra turėjęs 49 kovas profesionalų ringe ir jas visas laimėjo (26 jų – nokautais).

28-erių metų C. McGregoras turėjo 24 kovas MMA ringe. Jis iškovojo 21 pergalę (18 jų – nokautais) ir patyrė 3 pralaimėjimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Kovotojas S. Maslobojevas pralaimėjo kovą dėl WKN Europos čempiono diržo

Ketvirtadienį Čekijoje vykusio kikbokso vakaro „Yangames Fight Night“ kovoje dėl Pasaulio kikbokso tinklo (WKN) Europos sunkaus svorio kategorijos čempiono diržo lietuvis Sergejus Maslobojevas pralaimėjo 34-erių metų čekui Ondrejui Hutnikui.

Olimpiniame festivalyje Lietuvos plaukikė liko per plauką nuo medalio (2)

Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje medalių Lietuvai dar teks palaukti. Ketvirtadienį 100 m krūtine finale plaukusi Kotryna Teterevkova finišavo ketvirta, kaip ir abiejuose atrankos plaukimuose.

Dar kartą Lietuvos rekordą pagerinęs D. Rapšys prasibrovė į pasaulio čempionato finalą (6)

Vengrijos sostinėje vykstančiame pasaulio čempionate 22-ejų metų Danas Rapšys ištesėjo duotą pažadą. Ketvirtadienį 200 m plaukimo nugara pusfinalyje panevėžietis distanciją įveikė per 1 min. 56,11 sek., antrą kartą per dieną pagerino mūsų šalies rekordą ir, bendroje įskaitoje užėmęs 8-ą vietą, penktadienį plauks finale (18.40 val.).

Kanojininkas V. Korobovas pateko į pasaulio jaunimo čempionato finalą

Ketvirtadienį Rumunijoje prasidėjusio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo vaikinų vienviečių kanojų 1000 m distancijos trečiajame pusfinalyje Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės kovos dėl kurčiųjų olimpinių žaidynių aukso (2)

Lietuvės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė pateko į Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio turnyro finalą.