B.Zelkevičius: nereikia laidoti futbolo

 (1)
"Nemėgstu siūlytis", - ilgai užtrukusią nežinią, ar dalyvaus Lietuvos futbolo rinktinės trenerio rinkimuose, paaiškino Benjaminas Zelkevičius.
Ketverius metus Rusijoje dirbęs Lietuvos futbolo specialistas neskubėjo stoti į kovą dėl nacionalinės komandos trenerio posto. Vis dėlto paskutiniu momentu B.Zelkevičius apsisprendė palikti Rusijos pirmosios lygos Kaliningrado "Baltika" klubą, kuriame dirbo pastarąjį sezoną, ir pabandė sugrįžti į rinktinę.

Bandymas pavyko. Praėjusį penktadienį, dar prieš prasidedant šalies futbolo Trenerių tarybos balsavimui, mažai kas abejojo, jog 56 metų B.Zelkevičiaus autoritetas lems pergalę rinkimuose į rinktinės trenerius. Jis gavo 12 iš 14 galimų balsų.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Lietuvos rankininkų tikslas – žaisti 2020-ųjų Europos čempionate

Jau spalio 28 dieną Lietuvos vyrų nacionalinė rankinio rinktinė renkasi prieš artėjančias itin svarbias atrankos į Europos čempionatą rungtynes. Lapkričio 2 dieną nacionalinė komanda jau skris į Prancūziją, kur kitą dieną susikaus su viena galingiausių pasaulio ekipų – Prancūzijos nacionaline rinktine.

Iš Latvijos lietuviai grįžo su šūsniu medalių (1)

Sekmadienį Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Atviroji Latvijos taurė“ ir tarptautinis konkursas „Baltic fit model“, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos atstovai.

Europoje – puikus Lietuvos regbininkų žaidimas

Praėjusią savaitę savo pasirodymu įvairiose Europos regbio lygose tęsė žaidėjai iš Lietuvos. Dauguma jų turėtų prisijungti prie Lietuvos rinktinės, kuri jau lapkričio 5 dieną Šiauliuose žais pirmąsias naujo formato Europos čempionato rungtynes su Latvijos komanda.

J. Grinbergo atminimo rankinio turnyre – septynių šalių rinktinės

Spalio 28-30 dienomis Vilniuje rengiamas trečiasis tarptautinis Lietuvos rankinio patriarcho Janio Grinbergo atminimo rankinio turnyras. Tris dienas „Tauro“ sporto mokykloje (Žygio g. 46) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) didžiojoje sporto salėje (Studentų g. 39) vyksiančiose varžybose dalyvaus septynių šalių – Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Suomijos ir Lietuvos vaikinų bei merginų jaunių rinktinės. Iš viso rungtyniaus 14 komandų.

Olimpietė V. Žūsinaitė: bėgiojant Tailande būdavo baisu dėl savo sveikatos (1)

Lietuvos garbę Rio de Žaneiro olimpiadoje maratono distancijoje gynusi „Kauno maratono klubo“ narė Vaida Žūsinaitė savaitė po varžybų jau bėgiojo kitame žemės pusrutulyje. Tolimosios Azijos šalyse sportininkė tikėjosi atsigauti po sunkių varžybų ir pailsėti prieš ruošimąsi naujam sezonui, bet neišvengė ir ekstremalių pasibėgiojimų vietiniais keliais.