Šioje grupėje iš viso dalyvavo trys Miroslavo Krepštulio treniruojami Lietuvos boksininkai.

Svorio kategorijoje iki 69 kg (16 dalyvių) Saimonas Banys iškovojo dvi pergales prieš turnyro šeimininkus baltarusius. Aštuntfinalyje pasvalietis įtikinamai 5:0 nugalėjo Arturą Zajevą, o ketvirtfinalyje taškais 4:1 pranoko Olegą Kostiukvoskį. Pusfinalyje S. Banys 0:5 turėjo pripažinti vėliau turnyro čempionu tapusio ruso Isos Jevlojevo pranašumą ir tenkinosi bronzos medaliu.

Dar vieną bronzos medalį laimėjo Tomas Olberkis. Svorio kategorijoje iki 91 kg (5 dalyviai), šilutiškiui burtai lėmė tiesioginį kelialapį pusfinalį. Kovoje dėl vietos finale T. Olberkis po atkaklios kovos taškais 2:3 pralaimėjo 2013 metų pasaulio jaunių vicečempionui ir 2014 metų jaunimo olimpinių žaidynių dalyviui baltarusiui Maksimui Kozlovui.

Lietuviui nepavyko atsirevanšuoti baltarusiui už pralaimėjimą 2014 m. pasaulio jaunimo čempionate Ukrainoje.

Tituluotas varžovas teko svorio kategorijoje iki 56 kg (8 dalyviai) kovojusiam Artūrui Zinkovskiui. Pirmoje kovoje kėdainiškis susitiko su Rio de Žaneiro olimpiados dalyviu, 2015 metų pasaulio čempionato prizininku ir Europos žaidynių vicečempionu Dmitrijumi Asanovu. Lietuvis pralaimėjo turnyro čempionu tapusiam baltarusiui 0:5 ir galutinėje rikiuotėje užėmė penktąją vietą.

Lietuvos boksininkams tai buvo vienas iš pasirengimo etapų kovo 13-22 dienomis Breiloje (Rumunija) vyksiančiam Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionatui, kuris atnaujinamas po penkerių metų pertraukos.

A. Kolčino turnyre dešimtyje svorio kategorijų net aštuonis aukso medalius iškovojo Rusijos boksininkai. Dvejose svorio kategorijose čempionais tapo turnyro šeimininkai baltarusiai.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.