83-ias galutinėje įskaitoje liko Rokas Suslavičius (58:33,0; 3 baudos minutės), o Šarūnas Jukna (1:01:03,3; 3 baudos minutės) tarp 123 klasifikuotų biatlonininkų (startavo 126) tenkinosi 93-ia pozicija.

Asmeninių lenktynių rungties nugalėtoju tapo ukrainietis Vitalijus Kilčickis, aplenkęs prizininkais tapusius austrą Sveną Grosseggerį ir rusą Piotrą Paščenką.

1. Vitalij Kilčickij (Ukraina) - 50 min. 12,5 sek. (1 baudos minutė)
2. Sven Grossegger (Austrija) - atsiliko 38,5 sek. (2)
3. Piotr Paščenka (Rusija) - 49,1 (1)
4. Clemet Dumont (Prancūzija) - 1:02,7 (0)
5. Matthias Bischj (Vokietija) - 1:04,5 (1)
...
48. Vytautas Strolia (Lietuva) - 5:09,1 (4)
...
83. Rokas Suslavičius (Lietuva) - 8:20,5 (3)
...
93. Šarūnas Jukna (Lietuva) - 10:50,8 (3)
...
123. Leandro Lutz (Brazilija) - 25:08,8 (8)

N. Paulauskaitė pelnė pirmus įskaitinius taškus

Moterų 15 km asmeninėse lenktynėse antradienį 22-a finišavo ir pirmus 19 įskaitinių šio sezono taškų bendroje įskaitoje pelnė Natalija Paulauskaitė. Ji šaudykloje suklydo 2 kartus ir su dviem baudos minutėmis distanciją įveikė per 50 minučių 26,2 sekundės.

Likusios dvi Lietuvos biatlonininkės šioje rungtyje tenkinosi kukliais rezultatais. Marija Kaznačenko (54:01,4; 3 baudos minutės) užėmė 65-ą vietą, o Gaudvilė Nalivaikaitė (54:15,7; 5 baudos minutės) tarp 97 klasifikuotų sportininkių (startavo 98) buvo 67-a.

Asmeninių lenktynių nugalėtoja su viena baudos minute tapti sugebėjo vokietė Tina Bachmann, aplenkusi be klaidų šaudžiusias ukrainietę Iriną Varvinec ir baltarusę Darją Jurkevič.

Etapo rezultatai:

1. Tina Bachmann (Vokietija) - 46 min. 56,2 sek. (1 baudos minutė)
2. Irina Varvinec (Ukraina) - atsiliko 7,9 sek. (0)
3. Darja Jurkevič (Baltarusija) - 26,7 (0)
4. Aita Gasparin (Šveicarija) - 50,2 (2)
5. Julija Žuravok (Ukraina) - 1:18,2 (1)
...
22. Natalija Paulauskaitė (Lietuva) - 3:30,0 (2)
...
65. Marija Kaznačenko (Lietuva) - 7:05,2 (3)
...
67. Gaudvilė Nalivaikaitė (Lietuva) - 7:19,5 (5)
...
97. Sara Lučič (Serbija) (Lietuva) - 27:23,3 (11)

IBU taurės varžybų bendroje įskaitoje N. Paulauskaitė tarp 74 klasifikuotų biatlonininkių užima 51-ą vietą.

Lydere bendroje įskaitoje tapo antradienį asmenines lenktynes laimėjusi vokietė T. Bachmann, lenkianti rusę Anną Nikuliną ir prancūzę Justinę Braisaz.