Nugalėjo vieną baudos ratą turėjusi įveikti Vokietijos rinktinė. Antrąją vietą užėmė Norvegijos biatlonininkės (+22,8 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją - čekės (+22,9 sek.; 1).

Lietuvos komanda - Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Paulauskaitė ir Gabrielė Leščinskaitė - panaudojo aštuonis papildomus šovinius ir turėjo įveikti du baudos ratus.

Tautų taurės įskaitoje po 18 lenktynių pirmauja Vokietija (6825 tšk.).

Lietuva (2245 tšk.) tarp 32 klasifikuotų šalių užima 23-iąją vietą.

Trečiajame dešimtuke

Vyrų estafetėje 4x7,5 km sekmadienį Lietuvos komanda buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje taip pat liko 21-a.

Nugalėjo baudos ratų išvengusi Prancūzijos rinktinė. Antrąją vietą užėmė Austrijos biatlonininkai (+33,8 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – norvegai (+45,4 sek.; 1).

Lietuvos komanda – Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius –panaudojo 12 papildomų šovinių ir turėjo įveikti du baudos ratus.

Lenktynėse dalyvavo 24 komandos.Tautų taurės įskaitoje po 18 lenktynių pirmauja Vokietija (6808 tšk.). Lietuva (2245 tšk.) tarp 32 klasifikuotų šalių užima 22-ąją vietą.