Geriausiai iš lietuvių penktadienį sekėsi tris baudos ratus sukusiai Gabrielei Leščinskaitei, kuri 7,5 km nuotolį įveikė per 23 minutes 05,5 sekundės ir užėmė 71-ą vietą.

Keturis kartus šaudykloje suklydusi Diana Rasimovičiūtė-Bricė (23:20,3; 4) užėmė 75-tą vietą, o penkis sykius pro šalį šovusi Natalija Kočergina (24:46,4; 5) liko 84-ta tarp 85-ių finišavusių (startavo 87-os) dalyvių.

Pirmą pergalę sezone iškovojo be klaidų šaudžiusi ukrainietė Aliona Pidgrušina (19 min. 56,9 sek.; 0), vos 7,5 sekundėmis aplenkusi taip pat neklydusią lenkę Krystyną Guzik ir 12,4 sekundės – baudos ratą sukusią ir trečioje pozicijoje likusią italę Dorotheą Wierer.

1. Aliona Pidgrušina (Ukraina) 19 min. 56,9 sek. (0 baudos ratų)
2. Krystyna Guzik (Lenkija) atsiliko 7,5 sek. (0)