Nugalėjo be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi vokietė Laura Dahlmeier (20 min. 43,7 sek.). Antrą vietą užėmė norvegė Tiril Eckhoff, (+8,4 sek., 0 baudos ratų), o trečia buvo prancūzė Anais Chevalier (+41,6 sek.).

31-erių metų N. Kočergina turėjo įveikti du baudos ratus ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 39,7 sek.

33-ejų metų Diana Rasimovičiūtė (+4.20,7, 3) liko 84-a, o 25-erių metų Natalija Paulauskaitė (+5.48,0, 4) - 90-a.

Viena favoričių prancūzė Marie Dorin Abert likus dėl 2 km iki finišo dėl sveikatos problemų pasitraukė iš trasos, nors pagal tempą pretendavo į prizinę vietą.

Iš viso klasifikuotos 93-ys biatlonininkės. Persekiojimo lenktynėse dalyvaus 60 sportininkių.

Pasaulio taurės etapas vyksta trasose, kur 2018 metais vyks žiemos olimpinės žaidynes.

L. Dahlmeier su 963 taškais sustiprino lyderės poziciją bendroje pasaulio taurės įskaitoje. Antrą vietą užima čekė Gabriela Koukalova (877 tšk.).

Tautų taurės įskaitoje Lietuvos rinktinė (2135 tšk.) lieka 23-ioje pozicijoje. Pirmauja Vokietija (6405 tšk.).