Be klaidų šaudęs 26-erių metų lietuvis lenktynes laimėjusiam prancūzui Martinui Fourcade'ui (1 baudos ratas) pralaimėjo 1 min. 11,7 sek.

Antrą vietą užėmė čekas Ondržejus Moravecas (+0,6 sek., 0 baudos minučių), trečią - norvegas Emilis Hegle Svendsenas (+9,4 sek., 0).

24-erių metų lietuvis Vytautas Strolia (+3.09,0, 4) užėmė 85-ą vietą, o 25-erių metų Karolis Dombrovskis (+3.20,9, 3) buvo 92-as.

Lenktynėse dalyvavo 101-as biatlonininkas. 60 geriausiai pasirodžiusių sportininkų šeštadienį startuos persekiojimo lenktynėse.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 22-ejų lenktynių pirmauja prancūzas M. Fourcade'as, turintis 1188 taškus. Antrą vietą užima rusas Antonas Šipulinas (774 tšk.), trečias rikiuojasi vokietis Simonas Schemppas (673 tšk.).

T. Kaukėnas su 32-iem taškais tarp 102-ų klasifikuotų sportininkų užima 69-ą poziciją.

Beje, M. Fourcade'ui tai buvo rekordinė 13-a pergalė šį sezoną.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.