Bėgikų būryje buvo ir sukčių

Tradiciniame Naujamečiame bėgime Vilniuje dalyvavo apie 600 sportininkų. Nugalėtojais pagrindinėje 12 km distancijoje tapo kaunietis Mindaugas Pukštas ir vilnietė Diana Maciušonytė. 2000 metų gruodžio 30 dieną sostinės gatvėmis 12 km trasą pasirinko 336 dalyviai.
Naujametis bėgimas
Dar 250 sportininkų bėgo 5 km. 25-ąjį kartą surengtų varžybų dalyviai startavo ir finišavo "Žalgirio" stadione.

22 metų M.Pukštas, kuris šioje trasoje užtruko 38 min. 32 sek., aplenkė 2-ąją vietą užėmusį 1998 metų nugalėtoją panevėžietį Arūną Balčiūną ir vilnietį Petrą Pranckūną.

Tarp moterų įkandin 20-metės D.Maciušonytės, kuri distanciją įveikė per 44 min. 20 sek., finišavo vilnietė Inga Kazlauskaitė ir Modesta Drungilienė iš Jonavos. D.Maciušonytė tarp visų dalyvių, įskaitant vyrus, atbėgo 20-ta.

Specialiais prizais buvo apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir paskutinis atbėgęs dalyvis. Jis distancijoje sugaišo 1 val. 23 min. 40 sek. "Dalyviams triskart pasakiau, kad tai - ne varžybos. Svarbiausia ne lenktyniauti, o bėgti savo malonumui. Tačiau atsiranda gudruolių, kurie sutrumpina distanciją: nukerta kampus, pasislėpę pailsi, o po to, kai kiti sportininkai bėga antrą trasos dalį, vėl prisideda. Kartais, norint gauti prizą, vyksta kova dėl paskutinės vietos. Tačiau mes tokių nebaudžiame", - sakė pagrindinis bėgimo organizatorius, "Žalgirio" stadiono direktorius Jonas Grigas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Japonijoje pripažinti lietuviai aikidokai kviečia į festivalį (2)

Per Tarptautinį aikido kongresą, vykusį Takasiki mieste Japonijoje Lietuvos aikido aikikai federacija (LAAF) buvo priimta į Tarptautinę aikido federaciją (angl. International Aikido Federation, IAF).

Europos čempionė A. Trebaitė: pergalę lėmė darbas, sėkmė ir patirtis (1)

Puikią dovaną savo praėjusio gimtadienio proga pasidovanojo Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė. Panevėžietė, kuriai antradienį sukako 28-eri, ketvirtadienio vakarą iškovojo Europos čempionės titulą.

Savaitgalio sportas Lietuvoje: meninės gimnastikos žvaigždės ir pankrationo varžybos

Savaitgalį Lietuvoje vyks ne tik Seimo rinkimai, bet ir daugybė sporto varžybų. Vilniuje žibės meninės gimnastikos žvaigždės, Lietuvos futbolo A lygoje prasidės paskutinis lemiamas ratas, Lietuvos krepšinio lygoje susitiks praėjusio sezono finalininkai, stipriausias šalies ledo ritulio klubas kovos su Baltarusijos aukščiausios lygos lyderiu, taip pat vyks rankinio, žolės riedulio ir pankrationo varžybos.

Moderniausias šalyje DELFI sporto centras kviečia tapti pirmaisiais lankytojais (10)

Metų pabaigoje Vilniuje duris lankytojams atversiantis DELFI sporto centras jau kviečia teikti paraiškas metinei narystei įsigyti. Badmintono, teniso, paplūdimio teniso ir paplūdimio tinklinio gerbėjus subursiantis moderniausias šalyje sporto centras žiemos sezoną pradės iškart po Naujųjų, tačiau pirmieji sportininkai jo slenkstį peržengs dar gruodžio viduryje.

„Energija“ iškovojo eilinę pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate

Vilniuje buvo pratęstos Lietuvos ledo ritulio čempionato kovos, kur praėjusių metų čempionė Elektrėnų „Energija“ svečiuose 7:3 (2:2, 3:0, 2:1) įveikė Vilniaus„ Hockey Punks“ ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.