Dar 250 sportininkų bėgo 5 km. 25-ąjį kartą surengtų varžybų dalyviai startavo ir finišavo "Žalgirio" stadione.

22 metų M.Pukštas, kuris šioje trasoje užtruko 38 min. 32 sek., aplenkė 2-ąją vietą užėmusį 1998 metų nugalėtoją panevėžietį Arūną Balčiūną ir vilnietį Petrą Pranckūną.

Tarp moterų įkandin 20-metės D.Maciušonytės, kuri distanciją įveikė per 44 min. 20 sek., finišavo vilnietė Inga Kazlauskaitė ir Modesta Drungilienė iš Jonavos. D.Maciušonytė tarp visų dalyvių, įskaitant vyrus, atbėgo 20-ta.

Specialiais prizais buvo apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir paskutinis atbėgęs dalyvis. Jis distancijoje sugaišo 1 val. 23 min. 40 sek. "Dalyviams triskart pasakiau, kad tai - ne varžybos. Svarbiausia ne lenktyniauti, o bėgti savo malonumui. Tačiau atsiranda gudruolių, kurie sutrumpina distanciją: nukerta kampus, pasislėpę pailsi, o po to, kai kiti sportininkai bėga antrą trasos dalį, vėl prisideda. Kartais, norint gauti prizą, vyksta kova dėl paskutinės vietos. Tačiau mes tokių nebaudžiame", - sakė pagrindinis bėgimo organizatorius, "Žalgirio" stadiono direktorius Jonas Grigas.