Bėgikė N. Piliušina Los Andžele pagerino Lietuvos sezono rezultatą

(1)
Los Andžele (JAV) vykusių prestižinių vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimo varžybų „USATF Distance Classic“ moterų 1500 metrų bėgimo varžybose Lietuvos atstovas Natalija Piliušina užėmė 21-ą vietą.
Natalija Piliušina
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Lietuvos sportininkė finišavo per 4 min. 14,09 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Antrame bėgime mūsiškė buvo dešimta.

Nugalėtoja tapo amerikietė Sheila Reid (4.07,07). Šioje rungtyje varžėsi 31-a bėgikė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Stipriausiu planetos žmogumi tapo E. Hallas, Ž. Savickas finale liko priešpaskutinis (19)

Botsvanoje pasaulio galiūnų čempionato finale Žydrūnas Savickas užėmė 9-tą vietą. Lietuvis po šeštadienio trijų rungčių su dešimt taškų lenkė tik gruziną Konstantiną Janašiją (9,5 tšk.). Tačiau ir per sekmadienį lietuviui nepavyko pagerinti pozicijų.

Penkiakovininkas D. Vaivada pasaulio taurės varžybų finale Lenkijoje aplenkė du varžovus (1)

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada Lenkijoje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė 34-ąją vietą.

R. Meilutytė Slovakijoje varžybas užbaigė pergalingais grybšniais (11)

Bratislavoje (Slovakija) plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje sekmadienį geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį.

D. Rapšys iš Rumunijos grįš ne tik su nauju Lietuvos rekordu

Atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo nugara rungties finale sekmadienį Danas Rapšys iškovojo aukso medalį ir 0,28 sek. pagerino savo paties pernai pasiektą Lietuvos rekordą.

Pergalingas finišas: Lietuvos irkluotojams – Europos čempionato auksas (33)

Lietuvos irkluotojai Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius Čekijoje vykstančio Europos čempionato porinių keturviečių valčių klasėje iškovojo aukso medalius.