Atvirajame divizione visą prizininkų pakylą užėmė Vilniaus diskgolfo klubo nariai. Nugalėjo šių metų turo lyderis Gabrielius Gricius („Prodigy Disc Europe“ ir „DiscCity“ komandos), aplenkęs Mindaugą Pošių („DiscCity“) ir Aurelijų Zinkevičių („Prodigy Disc Baltic“).

Meistrų divizione (amžiaus grupė 40+) nugalėtojo vardą apgynė Darius Gricius („DiscCity“), pergalę užsitikrinęs trečiajame rate, kurį sužaidė pasiekdamas parko rekordą – 48 metimai (-10 nuo paro, rezultato reitingas net 1000 (!) taškų). Antras liko D. Griciaus pagrindinis konkurentas bendrojoje įskaitoje Raimo Kimmelis, o trečias – 2009 metų turo čempionas Josifas Jusimas iš Rusijos.

Moterų divizione triumfavo Latvijos atstovė Anna Riekstina, aplenkusi tautietę Eleną Vecmanę ir estę Liis Paid. Vaikų iki 16 metų grupėje nugalėjo parko „šeimininkė“ Ieva Navickaitė, po įtemptos ir emocingos kovos finale aplenkusi turo lyderį vilnietį Aidą Stončių ir savo jaunesnįjį brolį Motiejų Navicką.

„Zarasai Open“ varžybos vyko dvi saulėtas ir karštas dienas, per kurias dalyviai sužaidė tris ratus po 18 krepšių ir 9 krepšių finalus. Šiame turnyre dalyvavo iš viso 70 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.

Penktasis „Prodiscus Baltic Sea Tour 2015“ etapas bus žaidžiamas rugpjūčio 20-21 dienomis Ergli (Latvijoje).

Atvirasis divizionas

1. Gabrielius Gricius (Lietuva) 182 metimai, (-22 nuo paro)
2. Mindaugas Pošius (Lietuva) 186 (par -18)
3. Aurelijus Zinkevičius (Lietuva) 187 (par -17)