Baigėsi Vilniaus šaudymo iš lanko uždarų patalpų pirmenybės

Baigėsi Vilniaus šaudymo iš lanko uždarų patalpų pirmenybės. Varžybose užfiksuoti keli nauji rekordai.
Algirdas Strazdas pasiekė jaunimo atkrintamųjų varžybų rekordą - 142 taškai, Vilius Švedas ir Remigijus Bileišis - vyrų atkrintamųjų suaugusių varžybų rekordą – 145 taškai.
Šaudymas iš lanko
© AP/Scanpix

Tomas Liekis ir Alvydas Urbanas pasiekė atkrintamųjų senjorų varžybų rekordą - 139 taškai.

Asta Grigaravičienė - atkrintamųjų moterų varžybų rekordą – 139 taškai, Linas Šironas - jaunimo kvalifikacinių varžybų rekordą – 342 taškai, o Delija Lekstutytė - jaunių kvalifikacinių varžybų rekordą – 375 taškai.

Olimpinių lankų vyrų pogrupis:

1. Kęstutis Timinskas, Vilniaus LSK klubas.
2. Marina Riabkova, RygosAmazones“ klubas.
3. Janis Apsitis, Rygos „Amazones“ klubas.

Olimpinių lankų jaunių pogrupis:

1. Danielis Kravčiukas, Vilniaus LSK klubas.
2. Timuras Rachmangulovas, Vilniaus LSK klubas.
3. Artiomas Sideckis, Ventspils „Odisejas“ klubas.

Skriemuliniai lankai:

1. Algirdas Strazdas, Alytaus „Žaliasis lankas“ klubas.
2. Vilius Švedas, Vilniaus m. „Sietyno“ sporto mokykla.
3. Remigijus Bileišis, Utenos lankininkų klubas.

Paprasti ir tradiciniai lankai:

1. Mindaugas Junevičius, Vilniaus LSK klubas.
2. Vladimiras Mosinas, Vilniaus LSK klubas.
3. Arnoldas Jurgaitis, Vilniaus LSK klubas.

Paprasti lankai, jaunimas:

1. Linas Šironas, Molėtų „Šironija“ klubas.
2. Delija Lekstutytė, Vilniaus LSK klubas.
3. Laurynas Paškevičius, Vilniaus LSK klubas.

Paprasti lankai, jauniai:

1. Austėja Šironaitė, Molėtų „Šironija“ klubas.
2. Rachelė Raciūtė, Vilniaus LSK klubas.
3. Indrė Veiverytė, Vilniaus LSK klubas.

Paprasti lankai, pradedantieji:

1. Sigita Pupšytė, Vilniaus LSK klubas.
2. Victoria Danielle Murnikovas, Vilniaus LSK klubas.
3. Laura Butrimavičiūtė, Vilniaus LSK klubas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė Europos jaunimo čempionate – dešimta

Barselonoje (Ispanija) vykstančio Europos jaunimo (iki 21-erių metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų finale antradienį lietuvė Aurelija Tamašauskaitė užėmė dešimtą vietą.

Lietuvos softbolo rinktinė Europos čempionate žais dėl 17-23 vietų

Italijoje vykstančiame Europos softbolo čempionate Lietuvos rinktine lieka be pergalių. B grupėje lietuvės pirmadienį 0:8 pralaimėjo Graikijos komandai, o antradienį 1:20 neatsilaikė prieš galingą Vokietijos ekipą.

Lietuvos moterų mažojo regbio rinktinė Slovakijoje užėmė 11-ą vietą

Slovakijoje vykusiame Europos moterų mažojo regbio (regbis-7) čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre Lietuvos rinktinė užėmė 11-ą vietą.

A. Bogdanova pranoko visus vyrus Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionate (7)

Vilniuje vykusiame Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius apvalioje aikštėje čempionate triumfavo Alisa Bogdanova. Vienintelė šiose varžybose dalyvavusi moteris atrankoje surinko 108, o finale 44 taškus.

DELFI sporto centre pratybose triūsiančios pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempionės: viena be kitos negalime

Iki kurčiųjų olimpinių žaidynių Turkijoje liko mažiau nei mėnuo, todėl dabar tinklininkėms Ingridai Milkintaitei ir Birutei Aleknavičiūtei yra pats darbymetis. Pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempiones sutikome sostinės DELFI sporto centre, kuris tapo antrais sportininkių namais.