Auksą šioje rungtyje pelnė vokiečiai Ronaldas Rauhe'as ir Tomas Liebscheris (31,797 sek.), o sidabras atiteko rusams Jurijui Postrygajui ir Aleksandras Djačenka (32,245 sek.

Vyrų vienviečių baidarių 200 m pagrindiniame finale, aplenkęs varžovus iš Slovakijos ir Latvijos, septintąja pozicija tenkinosi Ignas Navakauskas (36,437 sek.).

Nugalėjo serbas Marko Dragosavljevičius (35,841 sek.), antras finišavo britas Edwardas McKeeveris (36,029 sek.), o bronza tenkinosi rusas Jurijus Postrygajus (36,050 sek.).

200 m rungties B finale startavęs kanojininkas Tomas Gadeikis (43,528 sek.) aplenkė septynis varžovus ir, pralaimėjęs tik gruzinui Zazai Nadiradzei (42,949 sek.), užėmė antrą vietą, o galutinėje įskaitoje liko vienuoliktas.

Šios rungties A finalo prizininkais tapo rusas Aleksejus Korovaškovas (42,440 sek.), ispanas Alfonso Benavidesas (43,033 sek.) ir portugalas Helderis Silva (43,418 sek.).

Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties A finale Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis distanciją įveikė per 1 minutę 44,068 sekundės ir liko per žingsnį nuo apdovanojimų - užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvių duetas aplenkė Baltarusijos, Ukrainos, Vokietijos, Azerbaidžano ir Moldovos kanojininkus.

Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo rusai Ivanas Štylius bei Aleksejus Korovaškovas (1:41,067 sek.), sidabrą pelnė rumunai Liviu Lazaras ir Victoras Mihalachi (1:43,223 sek.), o bronzos apdovanojimais tenkinosi lenkai Tomaszas Kaczoras bei Vincentas Slominskis (1:43,974 sek.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)