Vyrų dviviečių baidarių 1000 metrų distancijos antrame pusfinalyje penktadienį Lietuvos duetas užėmė pirmą vietą (3 min. 11,120 sek.). Antri finišavo ispanai Francisco Cubelosas ir Inigo Pena (3.12,056).

Finale šeštadienį varžysis šešios įgulos.

Dviviečių kanojų 1000 metrų distancijos antrame pusfinalyje Lietuvos atstovai Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas (3.43,940) užėmė septintą vietą kovos B finale dėl 9-18 vietų.

Greičiausi šiame pusfinalyje buvo ispanai Sergio Vallejo ir Adrianas Sieiro (3.35,724).

Lietuviai pateko į pusfinalius 200 metrų distancijoje

Keturi Lietuvos atstovai pateko į pusfinalius 200 metrų distancijoje.

Antro pasaulio taurės etapo Vengrijoje nugalėtojas Henrikas Žustautas penktadienį laimėjo pirmą vienviečių kanojų 200 metrų distancijos atrankos plaukimą (40,480 sek.).

Pasaulio rekordininkas Vadimas Korobovas ketvirtame atrankos plaukime finišavo antras (40,604 sek.) ir taip pat pateko į pusfinalį.

Vyrų vienviečių baidarių 200 metrų distancijos penktame atrankos plaukime lietuvis Artūras Seja (35,772 sek.) užėmė antrą vietą, o trečiame plaukime startavęs Ignas Navakauskas (36,384 sek.) buvo trečias. Abu mūsų šalies baidarininkai pateko į pusfinalį.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.