Svečiai labai galingai pradėjo rungtynes ir po E.Razumovo, A.Nekerovo bei A.Filatovo įvarčių pirmavo 3:0. J.Viknius ir M.Černiauskas sušvelnino Kėdainių LRK atsilikimą iki minimumo, bet netrukus A.Kazakovas vėl atstatė dviejų įvarčių skirtumą. Kėlinio pabaigoje įvarčius pelnė tik kėdainiečiai. Po tikslių R.Guogos, T.Fediakino ir M.Krikštanaičio smūgių poilsio komandos išėjo lietuviams pirmaujant 5:4.

Antrojo kėlinio pradžioje svečių komandos žaidėjas A.Nekerovas išlygino rezultatą. Po to LRK beveik dvi minutes žaidė penkiese prieš tris varžovus, tačiau taip ir nesugebėjo realizuoti dvigubo kiekybinio pranašumo. Komandoms rungtyniaujant jau pilnų sudėčių M.Šalomskas dar kartą išvedė kėdainiečius į priekį. Netrukus du lietuvių klubo žaidėjai atsidūrė ant nubaustųjų suolelio ir aikštėje liko rungtyniauti trys LRK nariai prieš penkis varžovus.

„Delovaja rus“, turėdama dviem žaidėjais daugiau, pelnė įvartį ir išlygino rezultatą. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 6:6.
Trečiajame kėlinyje buvo pasiekti tik du įvarčiai. Iš pradžių K.Šveikauskas, realizavęs kiekybinį pranašumą, išvedė aikštės šeimininkus į priekį, bet A.Frolovas netrukus atstatė pusiausvyrą. Kėlinio pabaigoje abi komandos daugiau dėmesio skyrė savo vartų saugumui.

Rungtynėms pasibaigus taikiai 7:7, kaip ir vakarykščiame susitikime buvo mušami baudiniai. Visi trys kėdainiečių smūgiai tikslo nepasiekė, o pergalę varžovams lėmė vienintelis A.Filatovo įvartis.

„Delovaja rus“ – LRK 8:7 (4:5, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0).

„Delovaja rus“: A.Nekerovas 3, A.Filatovas 2, E.Razumovas, A.Frolovas, A.Kazakovas po 1 įvartį.

LRK: M.Šalomskas, J.Viknius, K.Šveikauskas, T.Fediakinas, M.Černiauskas, M.Krikštanaitis, R.Guoga po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Strangers SC“ iškovojo pirmąją pergalę čempionate

NLRL I diviziono Centro konferencijoje Elektrėnų „Strangers SC“ rezultatu 9:4 (2:1, 5:2, 2:1) nugalėjo Kauno „Velnių“ ekipą ir įsirašė pirmąją pergalę į savo sąskaitą.

Elektrėnų klubas ilgai bandė atsiplėšti nuo varžovų, kurie antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą – 2:2. Tačiau „Strangers SC“ pelnė tris įvarčius be atsako ir nutolo nuo varžovų. „Velniai“ sugebėjo atsilikimą sumažinti iki dviejų įvarčių, tačiau neilgam

Dvikovos pabaigoje elektrėniškiai pirmavo jau 6 įvarčių persvara.

„Strangers SC“ - „Velniai“ 9:4 (2:1, 5:2, 2:1).

„Strangers SC“: R.Ramaška 4, T.Kulevičius 2, V.Janušauskas, D.Nagajevas, V.Ramaška po 1 įvartį.

„Velniai“: G.Šuliokas 2, D.Žiūkas, D.Rudminas po 1 įvartį.

I diviziono „Centro“ konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Juodupė“ davė į kaulus ir varžovams, ir teisėjui

NLRL I diviziono Rytų konferencijoje įvyko kietas ledo mūšis, kurį 9:6 (6:1, 2:2, 1:3) laimėjo Juodupės „Juodupės“ komanda, įveikusi Vilniaus „Lokius“.

Rungtynės iki antrojo kėlinio vidurio vyko pagal „Juodupės“ scenarijų, mat ekipa vienu pirmavo net 8:2.

Antrojo kėlinio viduryje susimušė du ledo ritulininkai, kurie po santykių aiškinimosi buvo pašalinti iki rungtynių pabaigos.

Trečiajame kėlinyje prabudo „Lokiai“, kurie ėmė vytis varžovus, tačiau įvarčių gausą pristabdė „Lokių“ žaidėjo Igorio Baravikovo incidentas su rungtynių arbitru. I.Baravikovas užsidirbęs 10 minučių drausminę nuobaudą už kalbas, nesutiko su arbitro sprendimu ir puolė aiškintis su juo, lazda trinktelėjęs arbitrui per kojas. Už šį veiksmą „Lokių“ ledo ritulininkas užsidirbo 25 minučių drausminę nuobaudą.

Žaidėjo elgesį svarstys Lietuvos ledo ritulio federacijos teisėjų komitetas. I.Baravokovui gresia ir viso sezono diskvalifikacija.

„Juodupė“ – „Lokiai“ 9:6 (6:1, 2:2, 1:3).

„Juodupė“: E.Čepulis 4, E.Trukšnys 2, D.Zdanovičius, V.Dabrega, G.Lekandra po 1 įvartį.

„Lokiai“: N.Aubinas 3, E.Jašinas 2, J.Karneckis po 1 įvartį.

Praėjusio sezono Rytų konferencijos nugalėtojai patyrė pralaimėjimą
Pirmąją nesėkmę NLRL i diviziono Rytų konferencijos rungtynėse patyrė Vilniaus OH klubas, kuris rezultatu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) buvo priverstas pripažinti Vilniaus „Meteoro“ pranašumą.

Atkakliose rungtynėse kiekviename kėlinyje buvo pasiekta po įvartį, o lemias krito 54 rungtynių minutę, kai antrą kartą pasižymėjo Vadimas Kozlovas.

Dvikovos pabaigoje OH ekipos žaidėjai neslėpė akivaizdaus nuovargio ir pasivyti varžovų nesugebėjo.

OH – „Meteoras“ 1:2 (0:1, 1:0, 0:1).

OH: I.Reisas 1 įvartis.

„Meteoras“: V.Kozlovas 2 įvarčiai.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):